Samsung kamera odaklı Galaxy K serisini yeniden canlandırıyor

Genel Oca 27, 2023 Yorum Yok
Samsung, 1 Şubat’ta tanıtılacak Galaxy S23 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarının lansmanına hazırlanıyor. Aktifliğe sayılı günler kala Güney Koreli şirketin kamera odaklı Galaxy K serisini yine canlandıracağına dair bilgiler ortaya çıktı.

Samsung’un şu anda Galaxy S, Galaxy Z, Galaxy A ve Galaxy M olmak üzere dört ana akıllı telefon serisi var. Yakında şirket Galaxy K’yi de Geri getirecek. Hatırlayacağınız üzere seri kapsamında piyasaya sürülen nihayet model 2014 yılında çıkış yapan Galaxy K Zoom‘du.

Cihazın ön yüzü Alelade bir akıllı telefon olarak tasarlanırken arka tarafında tam teşekküllü bir kamera ünitesi vardı. Odak ve diyafram açıklığına ince ayar yapmayı Mümkün kılıyordu. Fakat seri o yıllarda Fazla tanınan değildi.

Yeni Galaxy K telefonlar yolda

Yakında piyasaya sürülecek Samsung Galaxy K748 isimli model Bluetooth SIG sertifikası aldı. Böylelikle aygıtın Bluetooth 5.3 dayanağı sunacağı netleşti. Daha Evvel Galaxy K741 ve Galaxy K746 modelleri de BIS tarafından sertifikalandırılmıştı.

Galaxy K serisi akıllı telefonların sertifika web sitelerinde listelenmesi yakında satışa sunulacaklarına işaret ediyor. Şu Lahza için yeni modellerin teknik özellikleri hakkında Fazla Çok bilgi yok. Fakat önümüzdeki günlerde daha Çok detayın ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir