Getir’in yeni özelliği GetirYemek Masa kullanıma sunuldu

Genel Oca 27, 2023 Yorum Yok
Online Yemek siparişi bölümünün iki Değerli oyuncusundan biri olan GetirYemek, yeni hizmeti GetirYemek Masa’yı duyurdu. GetirYemek ile Yemek siparişini kapıya getiren Getir artık de GetirYemek Masa ile restoranda Yemek yiyen müşterilere indirim imkanı sunuyor. Müşteriler, restoranda yedikleri Yemek siparişleri için yüzde 30’a varan indirimden yararlanıyor.

GetirYemek Masa hakkında konuşan GetirYemek genel Müdürü Yasemin Şişik Çelikboy, “GetirYemek Masa ile kullanıcılarımız yalnızca adreslerine verdikleri siparişlerde değil, gittikleri restoranlarda da GetirYemek avantajlarından faydalanabilecekler. Öte yandan, Amel ortağımız olan restoranların da yeni müşterilerle tanışıp işlerini büyütmelerine dayanak olacağız” dedi.

Yüzde 30 indirim

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran lansmana Özel olarak sonlu mühlet boyunca  GetirYemek Masa Üye restoranlarında hesap öderken, uygulama üzerinden aldıkları kodu gösterdiklerinde yüzde 30’a varan indirimden faydalanacak. Birinci olarak İstanbul’da 500’den Çok restoranda hayata geçen GetirYemek Masa, önümüzdeki devirde yeni kentlerde ve yeni restoranlarda hizmet verecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir