Samsung Galaxy S23 Ultra’nın çok yüksek Türkiye fiyatı ortaya çıktı

Genel Oca 27, 2023 Yorum Yok
Samsung’un yaklaşan amiral gemisi Galaxy S23 Ultra için bilinmeyen Fazla az şey vardı ve bunlar ortasında en zirvede fiyat bilgisi bulunuyordu. Fakat görünen o ki resmi Samsung Türkiye sayfası kazara Galaxy S23 Ultra’nın fiyatını ortaya çıkardı.

Galaxy S23 Ultra Türkiye fiyatı sızdı

Açıkçası bu fiyat epey Baş karıştırıcı ve bir yanılgı olma mümkünlüğü Fazla yüksek. Çünkü telefonun beklenen fiyatından Fazla daha yüksek bir ölçü Laf konusu. Bu fiyatı euro’ya çevirdiğimizde 3,179 euro ediyor ki bu da daha evvelki sızıntıların neredeyse üç katı. Çünkü yakın tarihli bir sızıntı Galaxy S23 Ultra’nın Avrupa fiyatının 1400 euro civarından başlayacağını gösteriyordu. Dolayısıyla 65.000 TL beklenenin Fazla üstünde ve gerçekliğine Kuşku ile bakmak gerek.
Samsung Türkiye’nin resmi internet sitesinde Galaxy S23 Ultra’nın Türkiye fiyatı ortaya çıktı. Samsung, ilgili sayfayı süratli bir halde yayından kaldırsa da elimizde bir ekran manzarası bulunuyor. Buna nazaran Samsung Galaxy S23 Ultra, 65.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak. Galaxy S23 Ultra ile Birlikte Temel Galaxy S23 modelinin fiyatı da gün yüzüne çıktı. Galaxy S23 için istenen fiyat ise 50.000 TL.

Galaxy S23 Ultra beklenen özellikler

Öte yandan Galaxy S23 Ultra nihayet derece dolu bir Aygıt olacak. genel tasarım olarak Fazla Aka değişiklikler olmasa da aygıtın kaput altında Kıymetli farklar bulunuyor. Bunlar ortasındaki en değerlisi ise yeni 200 MP’lik ISOCELL HP2 kamera olacak. Aygıtın diğer kameralarının ise 12 MP ultra geniş, 10 MP telefoto ve 10 MP periskop lens olması bekleniyor.

Kutusundan Android 13 tabanlı One UI 5.1 ile gelmesi beklenen Galaxy S23 Ultra’nın kalbinde ise firma için Özel olarak hızlandırılmış Snapdragon 8 Gen 2 yongası bulunacak. Depolama seçeneklerinin 256 GB / 512 GB ve 1 TB olduğu telefonda 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri bulunacak.

Galaxy S23 Ultra çıkış tarihi

Samsung halihazırda Galaxy S23 Ultra ve ailenin Geri kalan üyelerinin çıkış tarihini resmi olarak açıklamış vaziyette. Firma, 1 Şubat tarihinde düzenleyeceği Unpacked 2023 aktifliği kapsamında yeni akıllı telefon serisini resmen tanıtacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir