Samsung Galaxy Watch 6, kavisli ekranla geliyor: Pixel Watch’a benzeyecek

Genel Şub 27, 2023 Yorum Yok
Teknoloji kesiminin sağlam sızıntı kaynaklarından Ice Universe, yeni jenerasyon Galaxy Watch hakkında kimi İlgi cazibeli ayrıntılar paylaştı. Kendisi Samsung tasarımcılarının bir sonraki modelde kavisli ekran camı kullanmaya karar verdiklerini söylüyor.

Söz konusu tasarım değişikliğinin hayata geçirilmesiyle Bir arada Galaxy Watch 6, Google’ın Pixel Watch modeline misal bir görünümle karşımıza çıkacak. Bildiğiniz üzere kesim başkanı Apple aslında yıllardır Apple Watch‘larda kavisli ekran camı kullanıyor.

Avantajları ve dezavantajları var

Kavisli cam Galaxy Watch 6’ya daha şık bir Görünüm kazandırmakla kalmayacak tıpkı vakitte parmağınız ekranın kenarından kolaylıkla kayabileceği için kaydırma hareketlerine de Yardımcı olacak. Ama bu dizaynın camı çizilmelere ve darbelere karşı daha hassas hale getireceği de bir gerçek.

Güney Koreli teknoloji devi bu istikametteki telaşları sağlam safir kristal cam kullanarak ortadan kaldırabilir. Samsung’un Galaxy Watch 6 serisini ne Vakit piyasaya sürmeyi planladığı muhakkak değil. Anca şirketin daha evvelki duyuruları lansmanın Ağustos ayı civarında yapılacağını gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir