Samsung Galaxy S23 Ultra’nın kutu açılımı yapıldı: Sürpriz yok

Genel Oca 23, 2023 Yorum Yok
Samsung’un Unpacked aktifliğine yaklaştıkça, Galaxy S23 ve öteki aygıtlar hakkında sızıntılar da artmaya başladı. Galaxy S23 serisinin teknik özellikleri ve fiyatları ile Birlikte tanıtım görselleri sızdırıldı. Hatta geçtiğimiz gün S23 Ultra modelinin bir mağazada satışa çıktığı haberiyle karşılaştık. Artık de telefonun kutu açılış görüntüsü paylaşıldı.

Samsung Galaxy S23 Ultra (beyaz) kutu açılımı

Galaxy S23 Ultra’nın ak renkli versiyonunun kısa kutu açılış görüntüsü Twitter’da ortaya çıktı. YouTuber’ın paylaştığının tersine gerçek kutu ve telefonun kendisini gösteriyor. Aygıtın arka tarafının kırık ak renge sahip olduğu, kenarlarının Aleni altın renginde olduğu görülüyor. Geride dörtlü kamera, alt kısımda S Pen yuvası bulunuyor. Görüntüde telefonun hoparlörü, SIM kart yuvası, anne mikrofonu ve USB-C portunu da görüyoruz. Üstte ikinci bir mikrofon, sağda da Sıkıntı ve ses düğmeleri bulunuyor.

Galaxy S22 Ultra modeline kıyasla tasarımsal olarak küçük değişiklikler Laf konusu. Görüntüden ayrım edildiği üzere ekran kenarlarında kıvrımlar daha az besbelli, kenarlar da daha düz geliyor. Bu da telefonun tutulmasının daha kolay olacağı manasına geliyor.

1 Şubat Unpacked etkinliğinde bütün ayrıntılarını öğreneceğimiz Samsung S23 serisi, ak (cotton flower), Siyah (phantom black), yeşil (botanic green) ve mor (misty lilac) renk seçenekleriyle gelecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir