Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition tanıtıldı

Genel May 14, 2023 Yorum Yok
Dünyanın en Aka akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, geçtiğimiz aylarda tanıttığı Galaxy S23 serisi ile epeyce başarılı olmuştu. Bilhassa kamera ve ekran özelliklerinde en yukarlara oynayan Galaxy S23 Ultra, artık yeni bir versiyonu ile satışa çıkıyor.

S23 Ultra Limited Edition Vietnam’da satışa çıkıyor

Samsung, Vietnam’da Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketini satışa sundu. Limited Edition paketi; Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W Wireless Charger Duo eserlerini barındırıyor. Pakette bulunan bütün eserler, standart versiyonlarına nazaran rastgele bir fark içermiyor. Galaxy S23 Ultra, Phantom Black renk seçeneğine, Bluetooth model Galaxy Watch 5 ise 44mm boyutunda ve Sapphire Blue renk seçeneğine sahip. İkili kablosuz şarj istasyonu ise Siyah renge sahip.

Cihazlar, standart modellerden farklı olmasa da Samsung, paketi hayli Özel bir fiyata satıyor. Olağanda Yekün 41,130,000 Vietnam Dongu’na satılan eserler paket içerisinde 31,990,000 Vietnam Dongu’na yani yaklaşık 1363 dolara satılıyor. 31 Mayıs’ta satışa çıkacak eser, önümüzdeki aylarda Öbür ülkelerde de satışa çıkabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir