Samsung Galaxy S23 serisine önemli haber

Genel Nis 25, 2023 Yorum Yok
nihayet devirde Yapay zekâ teknolojileri Fazla daha Çok öne çıkmaya başladı ve şirketler kullanıcılarına bununla ilgili birtakım avantajlar sunarak eserlerinin bilinirliğini arttırmaya çalışıyor. Samsung Galaxy S23 kullanıcıları için Kıymetli bir haber geldi.

Samsung Galaxy S23 için Galaxy Enhance-X

Samsung’un Yapay zekâ özellikleri ile donattığı ve geçen Yıl duyurusunu yaptığı Galaxy Enhance-X fotoğraf düzenleme uygulaması Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modelleri için indirmeye sunuldu.

Uygulama standart düzenleme araçlarının yanı Dizi Magic ismi verilen Yapay zekâ takviyeli araçlar da sunuyor. Uygulama fotoğrafı tahlil ederek kumlanma, bulanıklık, ayrıntı kaybı üzere meseleleri tespit ediyor. Kullanıcı ister Biricik tek ister hepsini bir ortada düzeltebiliyor. Ayrıyeten Çehre tonlarına otomatik optimizasyonlar ve arka plan bulanıklığı ile ilgili farklı efektler de sunuluyor.

Galaxy Store üzerinden erişilebilen Galaxy Enhance-X uygulaması 85MB boyuta sahip. Önümüzdeki haftalarda Galaxy S23, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra modelleri için de indirmeye sunulacak. Hali hazırda Galaxy S1 ve belli modeller ile kullanılabilir durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir