Son kale yıkıldı: Amazon Prime ücretine yüzde 400 zam geldi!

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Dünyanın en Aka alışveriş sitesi Amazon’un sunmuş olduğu Amazon Prime abonelik hizmeti Türkiye’de zamlandı. Geçtiğimiz aylarda Prime abonelik fiyatları öteki ülkelerde de artış göstermişti lakin bu artırımlar Türkiye’ye yansımamıştı. Artık ise artık “son kale” yıkıldı diyebiliriz. İşte yeni Amazon Prime fiyatı:

Amazon Prime fiyatı zamlandı

Amazon Prime abonelik fiyatı bilindiği üzere Türkiye’de sadece 8 TL idi. çok kısa bir müddet Evvel yapılan güncelleme ile Prime abonelik fiyatı 8 TL’den 39 TL’ye yükseltildi. Fiyat artışı ise neredeyse yüzde 400 düzeyinde. Prime fiyatı fiyat bakmaksızın Önemli bir artış görmüş olsa da halihazırda sunmuş olduğu yararlar göz önüne alındığında rakiplerinden Fazla daha uygun bir fiyata sahip durumda.

Yeni Amazon Prime fiyatı halihazırda yeni abonelik almak isteyenler için faal edilmiş durumda. Şayet Prime abonesi değilseniz ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda 39 TL fiyat ile hizmete abone olunabiliyor. Yeni fiyatın var aboneler için hangi tarihten itibaren geçerli olacağı bilgisi ise şimdilik var değil.

Amazon Prime üyeliği olanlar, yapacakları alışverişlerde fiyatsız ve süratli teslimat seçeneğinden yararlanabiliyor. Bunun yanında Prime aboneleri tıpkı vakitte Amazon Prime Video’dan da fiyatsız bir formda faydalanabiliyor. ek olarak abone olanlar her ay Prime Gaming üzerinden fiyatsız oyunlar yahut League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile, Wild Rift üzere pek Fazla oyun için ek içerikler alabiliyor. bütün bunların yanında Amazon’un sahibi olduğu Twitch üzerinde her ay fiyatsız bir halde bir yayıncıya da abone olunabiliyor. Twitch demişken, Prime fiyatının artmasının akabinde platformdaki abonelik fiyatlarında de bir atış beklenebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir