Samsung Galaxy S23 FE iptal edilmiş olabilir

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok
2020 yılında Galaxy S20 FE ile inanılmaz bir muvaffakiyet yakalayan Samsung, ilerleyen yıllarda Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy S21 FE cihazlarını satışa sunarak bu başarıyı devam ettirmek istedi. Lakin yeni aygıtların yüksek fiyatları ve abartılı kırpmaları, aygıtların muvaffakiyetini Galaxy S20 FE’nin hayli gerisinde bıraktı. Bunun üzerine Galaxy S22 FE modelini es geçmeye karar veren firmanın bu sene Galaxy S23 FE modeli ile orta-yüksek düzeye tekrar giriş yapması bekleniyordu lakin yeni bir sav, Galaxy S23 FE bekleyenleri üzecek cinsten.

Galaxy S23 FE bu Yıl çıkmayacak

Güvenilir kaynakları ile bilinen Winfuture muharriri Roland Quandt, Twitter üzerinden Kıymetli bir gönderi paylaştı. Quandt’ın paylaşımına nazaran Samsung, 2023 yılı içerisinde Galaxy S23 FE’yi tanıtmayacak. Geçtiğimiz aylarda Galaxy S23 FE projesi hakkında epey Çok sızıntı geldiğinden Quandt’ın bu haberi hayli şaşırtıyor. Lakin gönderide de görüldüğü üzere Quandt, Galaxy S23 FE’nin bu Yıl tanıtılmayacağını belirtiyor.

FE aygıtlarını, standart modellerden Fazla uzun mühlet piyasaya süren Samsung, Galaxy S23 FE modelini tanıtmak için 2024 yılının gelmesini bekleyebilir. Android Authority’e nazaran ise Samsung, Galaxy S23 FE’den Evvel Galaxy S22 FE’yi piyasaya sunmak istiyor lakin bu Yıl içerisinde standart Galaxy S22 modeline yapılan indirim, Galaxy S22 FE projesinin iptal olduğunu deliller nitelikte. Görünüşe nazaran Samsung, FE aygıtlarının geleceği hakkında hala Kesin bir karar verebilmiş değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir