Samsung, Galaxy Ring ve AR gözlük modellerini doğruladı

Genel Şub 28, 2023 Yorum Yok
Giyilebilir Aygıt pazarında akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar ile varlık gösteren Samsung, yakında Eser yelpazesini genişletebilir. Bilindiği üzere şirketin rakibi Apple, uzun müddettir yeni bir AR gözlüğü üzerinde çalışıyor. Artık Samsung’un Galaxy Ring ve Galaxy Glass için iki yeni ticari marka müracaatında bulunduğu ortaya çıktı. 

Galaxy Ring ve Galaxy Glasses ufukta göründü

Hatırlayacak olursak akıllı yüzük modeline işaret eden birinci sızıntılar, Türlü patent belgeleri ile geçtiğimiz Yıl açığa çıkmıştı. Görünüşe nazaran teknoloji devi, sahiden bu türlü bir eseri piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugün paylaşılan ticari marka müracaatları ise, sıhhat ve fitness izleme özellikleri sunacak birinci akıllı yüzük modelinin ‘Galaxy Ring’ ismini taşıyacağını gösteriyor.

Galaxy Glass’a gelirsek, 1 Şubat’ta gerçekleştirilen Unpacked etkinliğinde Samsung, XR (genişletilmiş gerçeklik) tecrübeleri için Google ve Qualcomm ile ortak olduğunu duyurmuştu. Ayrıyeten evvelki sızıntılar, karma gerçeklik gözlüğünün dahili bir pile sahip olacağını bizlere gösterdi. Bu bilgiler, aygıtın telefondan takviye almak yerine Müstakil bir Eser olacağına işaret ediyor.

Samsung, Galaxy Ring ve Galaxy Glasses modellerinin çıkış tarihi hakkında rastgele bir bilgi paylaşmadı. Fakat şirketin Unpacked 2023 duyurusuna nazaran arttırılmış gerçeklik gözlüğü, akıllı yüzük modelinden daha Evvel piyasaya sürülebilir. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir