Samsung Galaxy A04 için Android 13 güncellemesi yayınlandı

Genel Şub 17, 2023 Yorum Yok
Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini amiral gemisi ve orta Sınıf Galaxy telefonlara ulaştıran Samsung, uyumlu bütün aygıtlar için çalışmalarına Hız vermiş durumda. Lahza itibariyle bütçe modellere odaklanan şirket, geçtiğimiz Ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy A04 için Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini dağıtmaya başladı.

Galaxy A04 için Android 13 güncellemesi yayınlandı

Android 13 güncellemesi Galaxy A04 için A045FXXU1BWB1 yapı numaralarıyla geliyor. Ayrıyeten Aralık 2022 Emniyet yamasını beraberinde getiren bu yeni sürüm, şu anda Kazakistan pazarında bulunan kullanıcılara ulaşmaya başladı.

Android 13 tabanlı One UI 5.0, yeni Emniyet geliştirmelerine ek olarak bildirimler için daha Aka simgeleryeni kilit ekranı şahsileştirme özellikleriwidget yığınlama özelliği ve daha akıcı animasyonlar ile geliyor. Ayrıyeten Samsung’un güncelleme takvimine nazaran Galaxy A04,iki Aka Android güncellemesi daha alacak.

Yeni sürüm birinci etapta Kazakistan pazarında yayınlandığından Türkiye ve öteki bölgelerde yaşayan kullanıcıların bir müddet daha beklemesi gerekecek. Bu nedenle Galaxy F04 kullanıcıları için Ayarlar > Yazılım Güncellemeleri üzerinden yeni güncellemeyi aralıklarla Denetim etmelerini öneriyoruz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir