Samsung, 98 inç 4K Mini LED ekranlı televizyonunu tanıttı

Genel May 22, 2023 Yorum Yok
Samsung, sırf akıllı telefon pazarı değil, akıllı TV pazarında da önde gelen markalardan. Kısa mühlet Evvel Hindistan’da 4K iSmart 2023 modelini çıkaran şirket, Fazla geçmeden 98 inç Q80Z TV modelini tanıttı. Samsung Q80Z televizyon özellikleri ile neler sunuyor bakalım.

Quantum Matrix Pro ekran

Q80Z modeli, Samsung’un en Aka ekranlı QLED TV’si ve evvelki modellere kıyasla bir sıra iyileştirmeler sunuyor. Yeni modelde en dikkat çeken özellik, daha derin siyahlar ve daha parlak beyazlar üretmek için küçük LED arka aydınlatma kullanan yeni Quantum Matrix Pro ekran. Televizyon ayrıyeten imaj kalitesini uygunlaştıran ve içeriğin çözünürlüğünü artıran yeni Yapay zeka işlemciye sahip.

Q80Z, Samsung’a nazaran etkileyici manzara kalitesi sunmakla kalmıyor, birebir vakitte eksiksiz ses performansı da sunuyor. TV, güçlü, sürükleyici ses sağlayan 4.2.2 kanallı hoparlör sistemi ile donatılmış. Ses sistemi, Dolby Atmos ve DTS:X surround ses formatlarıyla da uyumlu.

Ön siparişe Özel hediyeler

Samsung, 98 inç küçük LED ekranlı TV’sini 1 Haziran’da satışa sunacak. Ön sipariş verenlere HW-Q99B soundbar, 55 inç Neo QLED TV veya Galaxy Z Flip 4 katlanır telefon İkram edilecek. ek olarak fiyatsız bir yıllık Tencent Görüntü VIP aboneliği verilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir