Bütçe dostu Redmi Watch 3 Lite satışa çıktı: İşte özellikleri

Genel May 22, 2023 Yorum Yok
Xiaomi’nin alt markalarından Redmi, fiyat performans odaklı Eser yelpazesini süratle genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda bir müddettir sızıntılarını duyduğumuz Redmi Watch 3 Lite, lansmandan Çabucak Evvel satışa sunuldu. Pekala yenilikçi özellikler, zatif tasarım ve rekabetçi bir fiyatla dikkat çeken akıllı saat neler sunuyor? İşte Redmi Watch 3 Lite özellikleri ve fiyatı.

Redmi Watch 3 Lite neler sunuyor?

Redmi Watch 3 ailesinin bütçe modeli Redmi Watch 3 Lite, fiyatına nazaran tezli özellikler ile karşımıza çıkıyor. Akıllı saat ön yüzünde 390×450 piksel çözünürlük sunan 1,83 inç  boyutlarında ekrana sahip. Bu ekranın tazeleme suratı ise 60 Hz. Bununla Birlikte 200’den Çok şahsileştirilmiş kadran dayanağıyla öne çıkan Watch 3 Lite, kullanıcıların stillerine ve tercihlerine uyacak biçimde özelleştirme fırsatı ile geliyor.

Akıllı saatler Laf konusu olduğunda en Kıymetli özelliklerden biri de batarya ve pil müddeti. Xiaomi Redmi Watch 3 Lite ise, tipik kullanımda 12 güne kadar, ağır kullanımda ise 8 güne kadar etkileyici bir pil ömrü sunuyor. Hasebiyle sık sık şarj etme tasası duymadan uzun müddetler kullanılabilecek.

Saatin sıhhat özelliklerine gelirsek, burada 7/24 kan oksijen takibi, kalp atış suratı takibi ve uyku izleme özelliklerine sahibiz. Ayrıyeten akıllı saatin 100’den Çok spor modu bulunuyor. 5 ATM basınca kadar su geçirmezliğe sahip olan Watch 3 Lite modelinin, dalış sporları yapan kullanıcılar için 50 metreye kadar kullanım imkanı sağladığını da belirtelim.

Ek olarak bilekten Bluetooth aramalarını destekleyen Watch 3 Lite, kullanıcıların saat üzerinden arama yapmasına ve arama almasına da İmkan tanıyor.

Redmi Watch 3 fiyatı:

An itibariyle Çin pazarında satışa sunulan Redmi Watch 3 Lite, 999 yuan (142 dolar) fiyat etiketine sahip. Akıllı saatin global çıkış tarihi ise şimdi paylaşılmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir