Redmi Watch 3, Band 2 ve Buds 4 Pro için Türkiye fiyatları açıklandı

Genel Nis 05, 2023 Yorum Yok
Redmi Watch 3, Redmi Band 2 ve Redmi Buds 4 Pro için Türkiye fiyatları açıklandı. bütün üç model de Redmi Note 12 serisinde olduğu üzere Yine Nisan ayı içerisinde raflardaki yerini alacak. Eserlerin fiyatları ve diğer ayrıntıları ise haberimizde.

Redmi Watch 3 Türkiye fiyatı

Bir akıllı saat olan Redmi Watch 3, 1.75 inç AMOLED ekranında 600 nit parlaklık sunuyor. Her Vakit Aleni Ekran dayanağı sunan aygıt, Müstakil GPS ve 121 spor moduna sahip. kalp atış suratı monitörü, SpO2 sensörü, uyku ve gerilim takibi, soluk antrenmanı, adet döngüsü izleme yetenekler de saatin bünyesinde bulunuyor. Biricik şarj ile 12 günlük pil ömrü sunan Redmi Watch 3’ün Türkiye fiyatı ise 1.999 TL olarak açıklandı.

Redmi Smart Band 2 Türkiye fiyatı

Redmi Smart Band 2 ise isminden da anlaşılacağı üzere bir akıllı bileklik. 1.47 inçlik TFT ekrana sahip olan Eser Uyku, SpO₂ ve bütün gün kalp atış suratı izleme özelliği sunuyor. 30’dan Çok antrenman modunu destekleyen bileklik olağan kullanımda 14 gün, ağır kullanımda ise 6 günlük bir pil ömrü vadediyor. Redmi Smart Band 2 Türkiye fiyatı 549 TL. mahsul 6 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak.

Redmi Buds 4 Pro Türkiye fiyatı

nihayet olarak kablosuz kulak içi kulaklık Redmi Buds 4 Pro bulunuyor. Bluetooth 5.3’lü Buds 4 Pro, gelişmiş LDAC ses codec’i destekleyerek yüksek çözünürlüklü ses arayanlara göz kırpıyor. 43 dB düzeyine kadar faal gürültü engelleme özelliğinin yer aldığı Buds 4 Pro, Biricik Şark ile 9 saatlik kullanım sunuyor. Şarj kutusu ile bu mühlet 36 saate kadar çıkıyor. Redmi’ye nazaran 5 dakikalık şarj ile 2 saatlik bir müzik çalma mühleti elde ediliyor. Redmi Buds 4 Pro Türkiye fiyatı ise 1.499 TL.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir