Realme 10 Pro+’ın resmi basın görselleri ve ekran özellikleri paylaşıldı

Genel Kas 11, 2022 Yorum Yok
Realme markası önümüzdeki hafta Realme 10 Pro serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Çinli şirket lansmanı beklemeden Realme 10 Pro+ modelinin resmi basın görselleri yayınladı. Birebir vakitte aygıtın ekran özelliklerini de paylaştı.

Akıllı telefonda 120 Hz yenileme suratına sahip kavisli bir OLED ekran yer alacak. Panelin göz yorgunluğunu en alt düzeye indirecek özelliklere sahip olduğu belirtiliyor. Ayrıyeten 1.5 metre yükseklikten düşmeye dayanabilen temperli, yüksek dirençli cam ile korunacağını da ekleyelim.

Arka paneli de gözler önüne çıktı

Tanıtım posterlerinde Realme 10 Pro+’ın arka panelini görme bahtına da sahip oluyoruz. Bu noktada aygıtın Honor 70‘e epey benzediği görülüyor. Realme dizayncıları akıllı telefonu tasarlarken hiperuzay tünelleri konseptinden ilham aldıklarını söylüyorlar. Bilhassa arka panele düşen Fer dinamik bir üç boyut tesiri yaratıyor.

Realme geçtiğimiz günlerde Realme 10 4G modelini tanıtmıştı. Şirket serinin daha üst düzey versiyonlarını ise bir hafta sonraya sakladı. Yeni Realme 10 Pro serisinin tanıtımı 17 Kasım‘da Çin’de yapılacak. Lansmana kadar aygıtlar hakkında daha Çok ayrıntının açığa çıkması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir