Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Akıllı telefondan kontrol edilebilen Somfy panjurlar enerji tasarrufu sağlıyor

Akıllı telefondan kontrol edilebilen Somfy panjurlar enerji tasarrufu sağlıyor

admin admin -
16 0

Evlerde IoT teknolojisini kullanan Aygıt çeşidi artmaya devam ediyor. Lamba, saksı, masa üzere eserlerin akabinde artık de panjurlar akıllandı. konut otomasyon sistemlerinin önde gelen markalarından Somfy, IoT özelliğine sahip motorlu panjurlar geliştirdi.

Somfy’nin akıllı panjurları, sensörlerden elde ettiği datalara nazaran yahut belirlediğiniz müddetlerde otomatik olarak açılıp kapanıyor. Bu sayede kışın meskenin yalıtımına ve enerji tasarrufuna katkı sağlıyor.

Somfy motorlu panjurlar, sensörlerden elde ettiği bilgilere nazaran yahut oluşturacağınız senaryolara Müsait olarak otomatik olarak çalışabiliyor. Böylelikle gündüzleri otomatik biçimde açılarak konutunuzun, güneşin doğal ısısından yararlanmasını sağlıyor, güneş batınca da meskendeki sıcaklığı koruma etmek için tekrar kapanıyor. Böylelikle güç tasarrufuna ve doğal gaz faturanızdaki sayıların daha düşük olmasına Değerli bir katkı gerçekleştiriyor.

Panjurları taşınabilir uygulama ile Denetim edebiliyorsunuz. Meskende olmasanız dahi uzaktan panjurları açıp kapatabilmek mümkün. Ayrıyeten panjuru Apple Homekit ve Google Asistan’a ekleyebilirsiniz. Böylelikle uygulamayı açmadan, sesli komutlarla panjurları Denetim edebilirsiniz.

Somfy’nin akıllı panjurları, muhtaçlığa nazaran Çeşitli motor ve Denetim seçenekleriyle satın alınabiliyor. Meskeninize Müsait modelin seçimini yaparken Somfy.com.tr adresinden yahut Somfy bayilerinden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir