Razer Edge çıkış tarihi ve fiyatlandırma belli oldu

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
nihayet yılların öne çıkan trendi taşınabilir Windows yahut Linux tabanlı taşınabilir oyun konsollarına Razer da Irak kalmadı. Razer Edge ismindeki Android oyun konsolunun çıkış tarihi muhakkak oldu.

Razer Edge ne Vakit piyasaya çıkıyor?

Aslında Razer Edge firmanın ikinci oyun konsolu. CES 2013 fuarında Razer Edge konsepti Windows 8 tabanlı bir oyun tableti olarak tanıtılmıştı. Yani Razer bu trendi Fazla Evvel görmüştü. GeForce GT 640M ekran kartı olan bu tablet Windows 8 faciası sonrasında bir de fiyat yüksek olunca pazarda tutunamadı.

Yeni Razer Edge Yine bu şablonu Temel almış. Kishi V2 Pro denetimcisi üzerine 6.8 inçlik bir tablet oturtuluyor. 144Hz tazeleme suratı, 8GB LPDDR5 RAM, Snapdragon G3x Gen 1 yonga seti üzere özelliklerle Windows rakiplerine Baş tutacak. Bununla Bir arada oyun çeşidi açısından Razer Edge haliyle Fazla daha farklı bir noktada.

Razer Edge oyuncu odaklı tablet 399$ fiyat etiketi ile 26 Ocak tarihinde ABD pazarına sunulacak. 5G versiyonu ise Verizon operatörüne özel. 599$ olan fiyatı Şayet yeni Verizon sınırı alırsanız 360$, Verizon sınırlı bir 5G akıllı telefon alırsanız da 180$ oluyor. Bununla Birlikte daha düşük özelliklere sahip Anbernic Linux konsol 146$ iken Android konsol da 148$. Yani Razer Edge’in işi bira güç.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir