Disney+ yapımlarından kötü haber: Birer birer erteleniyor

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
Bilhassa Marvel kozmosunun dördüncü fazı hayranları pek Mesut etmedi. WandaVision dizisi ile başlayan dördüncü faz Black Panther: Wakanda Forever ve The Guardians of the Galaxy Holiday Special üretimleriyle sona ermişti. Bu ortada pek Fazla sıra ve sinema izleyici karşısına çıktı. Tenkitler sonrasında yeni bir yapılanmaya giden Marvel Tekrar tenkitlerin gayesi oldu.

Marvel’da Aka ertelemeler

Dördüncü fazda Eternals, She Hulk, Werewolf Özellikle hayranların eleştirdiği imaller olmuştu. Marvel lideri Kevin Feige de bundan sonra kaliteye odaklanacaklarını ve biraz yavaşlayacaklarını belirtmişti. Dediği üzere de yaptı.

İlk olarak Fazla beğenilen Loki dizisinin ikinci dönemi beklentilerin bilakis şirket tarafından Ocak 2023 değil yaz 2023 formunda revize edilmişti. Beşinci fazın içerisine iç olacak Loki dizisinin yeni dönemi neredeyse iki Yıl sonra erişime açılmış olacak.

Diğer taraftan bu Yıl gelmesi beklenen Enlem cihan animasyon dizisi What If ikinci dönem da 2024 yılına ertelendi. Daha Çok kahramanı öyküye iç edeceği belirtilen What If için tam çıkış tarihi bilinmiyor. Bu iki imal Disney+ için Ehemmiyet arz ediyordu. Üçüncü olarak Echo dizisinin de Yıl sonuna kadar ertelendiği belirtiliyor.

Son olarak 2019 yılında duyurulan ve birinci Kez Oscar mükafatı Meydan Müslüman aktör olma unvanına sahip Mahershala Ali’nin başrolde olacağı yeni Blade sineması Kasım ayında bekleniyordu. Ne Mevcut ki direktör Bassim Tariq üretimi bıraktı ve yeni direktör arayışına girildi. Bırakın vizyona girmeyi çekimlerin bile en erken Kasım ayında başlayacağı belirtiliyor. Bu da sineması 2024 için bile zora sokmuş oluyor.

Haliyle bu gelişmeler sonrasında hayranlar da tenkidin dozunu arttırdı. Neredeyse 7-8 aylık bir Devre içerisinde Disney+ platformunda dişe dokunur bir Marvel üretimi olmayacak. Yalnızca Moon Girl and Devil Dinosaur animasyon dizisi Şubat ayında yayınlanacak. Mayıs ayında ise Secret Invasion dizisi bekleyişi sona erdirecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir