Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Rainbow Six Siege’e cross-play ve cross-progression desteği geliyor

Rainbow Six Siege’e cross-play ve cross-progression desteği geliyor

admin admin -
13 0
2015 yılında çıkan ve Ubisoft’un uzun müddettir desteklen e-spor oyunu Rainbow Six: Siege, yakında konsol oyuncuları için Değerli bir güncelleme alacak. 6 Aralık’ta yayınlanacak olan Operation Solar Raid güncellemesi ile oyun, cross-progression ve cross-play dayanağına kavuşacak.

Konsol ve PC maçları başka olacak

Eurogamer’dan gelen bilgilere nazaran yeni güncelleme ile Xbox ve Playstation platformları ortasında ortak oyunlar oynanabilecek lakin PC ve Luna platformu bu maç havuzunun dışında kalacak. Kullanıcıların Xbox ve Playstation hesaplarına Ubisoft Connect’i bağlamaları halinde platformlar ortasında istatistikler ve oyun içi paralar da otomatik olarak eşlenecek. Lakin operatörler için satın alınan kozmetik eserler ve oyun ayarları platformlar ortası paylaşılmayacak.

Cross-play durumunda olduğu üzere PC ve Luna platformunda kullanılan profil kayıtları, konsol profilleri ile eşleştirilemeyecek. Bu güncelleme ile apansız Çok platform kullanan yahut platformlar ortası geçiş yapan kullanıcılar oyun içi ilerlemelerini kaybetmemiş olacak. Ayrıyeten bu güncelleme, Xbox ve Playstation’da küçülen maç havuzlarını birleştirerek oyun arama müddetini Değerli ölçüde azaltacak. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir