Qualcomm, Nothing Phone 2’de kullanılacak işlemciyi ağzından kaçırdı

Genel Mar 08, 2023 Yorum Yok
OnePlus’ın kurucu ortaklarından olan Carl Pei’nin yeni markası Nothing, büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz Yıl Ear (1), Ear (Stick) ve Phone (1) eserleri ile dikkatleri üzerine çeken firma, yakında yeni akıllı telefonunu tanıtacak. Phone (2) ismiyle istikbal olan aygıttan yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

Nothing Phone (2), Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisine sahip olacak

Geçtiğimiz günlerde Phone (2)’nin Snapdragon 8 serisi bir çipe sahip olacağı açıklanmıştı fakat aygıtta kullanılacak spesifik model hala bir soru işaretiydi fakat bir Qualcomm yöneticisi, Nothing’in sürprizini istemeden bozdu. Qualcomm’da kıdemli bir yönetici olan Alex Katouzian, LinkedIn platformunda üzerinde Nothing Phone (2)’nin Snapdragon 8+ Gen 1 yongasına sahip olacağını duyurdu. Katouzian, daha sonra gönderiyi düzenlese de firmanın sürprizi artık ortaya çıkmış oldu.

Phone (1) aygıtında Snapdragon 778G+ işlemcisine yer veren Nothing, yeni jenerasyon akıllı telefonu ile Fazla daha rekabetçi olacağa benziyor. 8+ Gen 1, Qualcomm’un en kuvvetli çip seti olmasa da yonga seti, mükemmel bir performans sunuyor. Umarız Nothing, daha üst Tertip yonga setlerine geçmesi ile eserlerinde Önemli bir fiyat artışına gitmez.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir