Pokemon’un ana karakteri Ash Kethcum, 25 yıl sonra nihayet şampiyon oldu

Yazılım Kas 14, 2022 Yorum Yok
Pokémon çizgi dizisinin anne karakteri Ash Ketchum, Dünya Taç Giyme Serisi’nde Sekiz ehil Turnuvası’nı kazanarak Pokémon dünyasındaki en düzgün Eğitmen unvanına layık görüldü. Ash zaferini Pokémon Eşsiz Seyahatler isimli dizinin Japonya’da 11 Kasım tarihinde ve ileriki günlerde bütün dünyada gösterime girecek olan nihayet kısmında kutluyor.

Pokémon çizgi dizisinin nihayet döneminde Ash ile Pikachu eğitimlerini ve yeteneklerini sınıyor. Sonunda da Ash, Pokémon Dünya Taç Giyme Serisi’nin yeni Hükümdarı unvanını kazanarak amacına ulaşıyor. Bu tarihî zafer Ash’in 25 Yıl boyunca Pokémon dünyasında yaptığı sayısız maçtan güçlü araştırmalara kadar bütün maceralarıyla geldiği nihayet nokta oluyor.

Ash Kethcum Şampiyon Oldu

Kanto bölgesinde başladıkları seyahat boyunca Ash ile Pikachu pek Fazla rakiple karşı karşıya geliyor lakin turnuva zaferini daima kıl hissesi kaçırıyor. Bu kuvvetli ikili seyahatine devam ediyor ve Ash Son Alola bölgesindeki Manalo Konferansı’nda dünyanın birinci Pokémon Ligi Şampiyonu unvanını kazanıyor. Böylelikle bir Pokémon Eğitmeni olarak ne kadar ilerleme kaydettiğini gözler önüne seriyor.

Ash’in elde ettiği Dünya Şampiyonu unvanı tanınan kültürde Değerli bir dönüm noktası ve birebir vakitte Ash’in seyahatini 25 yıldır takip eden sadık Pokémon hayranlarına kutlamak için bir Ehemmiyet teşkil ediyor.

The Pokémon Company International’ın Pazarlamadan Mesul genel Müdür Yardımcısı Taito Okiura, “Ash Ketchum’un 25 dönem boyunca dünyanın en âlâ Pokémon Eğitmeni unvanını kazanmak için gösterdiği azim, Eğitmen olmanın ne demek olduğunu en yeterli yansıtan özellik.” dedi. Taito Okiura “Pokémon Eşsiz Seyahatler isimli dizinin yeni dönemi ve bu macera dolu nihayet kısmı önümüzdeki Yıl bütün dünyada gösterime girdiğinde bu unutulmaz anı Pokémon hayranlarıyla Birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz. Hayranların kaçırmak istemeyeceği bir dönem olacak bu!” diye kelamlarına devam etti.

Pokémon Eşsiz Seyahatler dizisi şu Lahza sırf ABD Netflix’te gösteriliyor. Pokémon hayranları yeni kısımların ne Vakit gösterime gireceği hakkında bilgi edinmek ve Ash’in dünyanın en kuvvetli Pokémon Eğitmeni olmaya giden yolda yaşadığı nihayet maceralarda Ash ile Pikachu’ya eşlik etmek için Netflix’i takip edebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir