PlayStation’ın efsane yarış oyunu Gran Turismo, PC’ye gelebilir

Yazılım Oca 10, 2023 Yorum Yok
PlayStation’daki en yarış oyunu serisinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi’ye nazaran, Gran Turismo 7, PC’ye istikbal bir sonraki PlayStation’a Özel oyun olabilir. Geliştirici Polyphony, yarış oyununu PC platformuna taşımayı düşündüklerini belirtti. Fakat tanınan otomobil yarışı oyununun PC’ye ne Vakit port edileceği konusunda bir bilgi alınamadı.

Gran Turismo PC versiyonu çıkabilir

Gran Turismo World Finals’ta GTPlanet’e konuşan Kazunori Yamauchi, yarış simülasyonu için Fazla beklenen PC versiyonunun yakın gelecekte imkansız bir fikir olmadığını ima etti. “Gran Turismo, Fazla uygun ayarlanmış bir oyun. Oyunu Lokal 4K/60fps çalıştırabilecek Fazla Çok platform yok, bu yüzden bunu Mümkün kılmanın yolu platformu daraltmak. Bu, Fazla kolay bir Hadise değil fakat Doğal ki, araştırıyor ve kıymetlendiriyoruz.” dedi.

Beğenilen yarış serisinin en nihayet oyunu Gran Turismo 7, sekiz aydır PS4 ve PS5’te. Geliştirici takım, daha âlâ oyun tecrübesi sağlamak için yanlışlarla Bir arada takılma, donma, gecikme üzere Çeşitli performans sıkıntılarını gidermek için çalıştı.

Son yıllarda God of War, Marvel’s Spider-Man, Horizon, Uncharted üzere öbür PlayStation’a Özel oyunların PC platformuna geldiği göz önüne alındığında, Gran Turismo 7 PC versiyonu olması imkansız değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir