Pentagon açıkladı: 2022’de ABD topraklarında 510 UFO görüldü

Genel Oca 14, 2023 Yorum Yok
30 Ağustos 2022 prestijiyle ABD’de 500’den Çok tanımlanamayan uçan cisim (UFO) görüldüğü rapor edildi. Pentagon’un Ulusal İstihbarat Dairesi Başkanlığı (ODNI) tarafından hazırlanan rapor, ABD hükümetinin UFO’ları ciddiye aldığını gösteriyor.

ABD, UFO problemini ciddiye alıyor

Rapora nazaran, anomalilerin Aka çoğunluğu ABD Donanması ve Hava Kuvvetleri pilotlarının yanı Dizi Vakit vakit sivil şahitler tarafından da gözlemlendi. Birebir vakitte, UFO’larla hiçbir ABD uçağı çarpışmasının kayıtlara geçmediğine de dikkat çekiliyor.

2021 yılında ABD istihbaratı, UFO’ların ülkenin Ulusal güvenliği için Sorun teşkil edebileceğini belirten bir rapor yayınlamış ve dokümanda, düzgün bir biçimde açıklanamayan 144 kuşkulu UFO müşahedesi vakası kaydedilmişti.

UFO araştırmaları Aka kaynak gerektiriyor

510 raporun 366‘sının AARO (Tüm Alanlarda Anomali Tahlil Ofisi) kurulduktan sonra yayınlandığına dikkat çekiliyor. Bunlardan 26‘sı insansız hava sistemi ya da insansız hava aracı; 163‘ü balon ya da gibisi bir şey; 6‘sı ise kuş sürüleri ya da havada süzülen plastik torbalar üzere hava kümeleri olarak tanımlanmış.

Karakterize edilmiş 366 olaydan geriye kalan 171‘i ise “tanımlanmamış ve ilişkilendirilmemiş” olaylardan oluşuyor. Uzmanlar, bu fenomenlerin tabiatı hakkında kesin sonuçlar olmadığını ve bunların incelenmesinin çok zaman ve Kıymetli kaynaklar gerektireceğini belirtiyorlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir