Oyuncuların TurkNet GigaFiber’i tercih etmesi için 5 neden

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok
TurkNet’in büsbütün kendi altyapısı üzerinden sunduğu TurkNet GigaFiber teknolojisi sayesinde müşteriler 1.000 Mbps’ye varan download suratı ve 1.000 Mbps’ye varan upload suratı elde ediyor. TurkNet GigaFiber, yüksek sürate ek olarak Çeşitli teknolojiler ile oyunculara yeterli bir tecrübe sunuyor. Bu içeriğimizde TurkNet GigaFiber’in oyunculara sunduğu 5 Kıymetli artısından bahsediyoruz.

1) 1.000 Mbps’ye varan download ve upload hızı

Oyuncular için en Değerli kriterler ortasında indirme ve yükleme suratının yüksek olması yer alıyor. GigaFiber’in sunduğu 1.000 Mbps’ye varan download suratı sayesinde yüksek boyutlu oyunları dakikalar içerisinde indirebilirsiniz. mesela 40 GB boyutundaki bir oyunu yalnızca 5 dakikada, 70 GB boyutundaki oyunu 10 dakikada ve 120 GB boyutundaki oyun 16 dakikada indirebilirsiniz.

Upload hızının yüksek olması ise belge yüklemelerinizin daha süratli tamamlanmasını sağlar. Ayrıyeten internet üzerinden birebir anda birdenbire Çok upload süreci gerçekleştirdiğinizde takılma yaşamazsınız. mesela arkadaşlarınızla sohbet ederken, bir yandan oyun oynayıp bir yandan da toplumsal medyada paylaşım yaptığınızda sesinizde yahut imajınızda takılma olmaz. Oyun görüntülerinizi ve yüksek boyutlu belgelerinizi 1.000 Mbps’ye varan süratte internete yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak bulut servisleri kullanırken yüksek upload suratı sayesinde daha güzel bir tecrübe elde edeceksiniz.

Bağımsız Hız testi platformu Speedtest tarafından yapılan kıymetlendirme sonucunda TurkNet, Fastest Fixed Network 2022 Türkiye ödülünü kazandı. Speedtest’in değerlendirmeleri sonucunda TurkNet’in Türkiye’de müşterilerine en süratli interneti sunan internet servis sağlayıcı olduğu açıklandı.

 

2) Düşük Ping

TurkNet, oyunlarda düşük ping sunabilmek için altyapıda Türlü mutabakatlar yaparak ping mühletini kısaltıyor. CDN ve Peering mutabakatları sayesinde Fazla kullanılan platformlarda düşük gecikme kıymetleri elde ediliyor. GigaFiber kullanıcıları, online oyunlarda rakiplerinden bir adım önde devinim ediyor.

3) 5 Ghz Dayanaklı Fiyatsız Modem

TurkNet, GigaFiber müşterilerine 5GHz dayanaklı modemi hizmetleri müddetince kullanmaları için fiyatsız olarak veriyor 5 GHz Wi-Fi teknolojisi sayesinde, 2.4 GHz Wi-Fi teknolojisine kıyasla Fazla daha yüksek suratlar elde ediliyor. Ayrıyeten daha düşük gecikme kıymetleri elde ediliyor. Böylelikle kablosuz temasta dahi düşük ping bedelleriyle ile online oyunlar oynayabilirsiniz, indirmelerinizi daha süratli yapabilirsiniz.

4) Taahhütsüz ve kotasız

TurkNet bütün müşterilerine taahhütsüz internet sunuyor. Taahhütsüz olması sayesinde TurkNet GigaFiber’den mutlu kalmadığınız Vakit aboneliğinizi iptal edebilir ve cayma bedeli ödemezsiniz.

5) 7/24 alıcı Desteği

TurkNet, GigaFiber interneti büsbütün kendi altyapısı üzerinden sunuyor ve bütün müşterilerine 7 gün 24 saat alıcı takviyesi sağlıyor. Böylece kesintiye uğramadan oyuna devam edebiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir