Oyun şirketlerinden Türkiye’deki depremzedelere destek

Yazılım Şub 11, 2023 Yorum Yok
zelzele sebebiyle bildiğiniz üzere birçok şirket depremzedeler için bağış topluyor. Farklı bölümlerden Önemli bağışlar geliyor ve geçtiğimiz günlerde oyun şirketleri de buna katıldı.

Oyun Şirketlerinden Bağışlar

CD Media

Birçok Değerli oyun markasının Türkiye’deki dağıtımcılığını üstlenen CD Media, bölümdeki birincilerden birisi. Levent Ertoğlu’nun açıklamasına nazaran Ahbap’a 100.00 TL’lik bir yardımda bulunulmuş.

Riot Games Türkiye

Ülkemizdeki en Kıymetli oyun şirketlerinden birisi olan Riot Games de birinci günden bu yana dayanaklarını sürdürüyor. 250.000 dolarlık yardımları dışında, yardım kampanyasını milletlerarası bir hale getiriyorlar ve ilerde de yardımlara farklı hallerde devam edecekler. Türkiye Müdürü Erdinç İyikul’un açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz.

PUBG ve PUBG Mobile

PUBG: Battlegorunds’un yayıncısı Krafton ve PUBG Mobile da bağışa katıldı. Krafton Yürkiye, 100.000 dolar bağışta bulundu Ahbap’a. PUBG Mobile ise 3.700.000 TL bağışta bulundu. 

[twitter=https://twitter.com/PUBG_TUR]

Bağışta buşunan öteki oyun şirketlerinin açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz. Şayet gözden kaçırdığımız varsa yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir