Oppo ve OnePlus’ın bazı Avrupa ülkelerinden çekileceği iddia edildi!

Genel Mar 27, 2023 Yorum Yok
Oppo ve OnePlus bir müddettir Avrupa’da Nokia ile yaşanan patent uyuşmazlığı ile çaba ediyor. Her iki markanın da bir mühlet Evvel Almanya’da eserlerinin reklamlarını yapması yasaklanmıştı. ek olarak küçülen akıllı telefon pazarıyla bu uyuşmazlık birleştiğinde, iki marka piyasadaki en yeterli Android telefonlardan kimilerini sunsa bile, istikbal Fazla parlak değil. apansız Çok iddiaya göre, BBK Electronics‘e ilişkin Oppo ve OnePlus, en azından şimdilik kimi Avrupa ülkelerinden çekilecek.

Ünlü sızıntı uzmanı Max Jambor‘a nazaran, her iki marka da Avrupa pazarından çıkmaya hazırlanıyor. Çıkacakları birinci pazarlar Almanya, Fransa, İngiltere ve Hollanda. Jambor’a nazaran Avrupa’nın Geri kalanı için şimdilik bir bilgi yok.

OnePlus’tan açıklama

XDA’ya ulaşan bir OnePlus sözcüsü, Avrupa ve Birleşik Krallık’tan çıkmayacaklarını ve Lokal pazarlarda istikrarlı olarak operasyonlarını sürdüreceklerini söyledi.

Şimdilik mevzu hakkında bir belirsizlik Laf konusu ve her iki firmadan da resmi bir açıklamanın gelmesi bekleniyor. Her iki şirketin de Nokia ile olan patent davasının akabinde Almanya pazarından çekilmek zorunda kalabilecekleri konuşuluyordu. Oppo’nun Find X6 serisinin lansmanının yalnızca Çin’de yapmış olması da söylentileri artırdı. Öte yandan Şayet söylentiler gerçekleşirse bu iki markanın alt kolları olan Vivo ya da Realme’nin etkilenip etkilenmeyeceği meçhul.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir