OneXPlayer 2 en yeni Intel işlemcilerle geliyor

Genel Oca 08, 2023 Yorum Yok
Intel’in Raptor Lake tabanlı on üçüncü nesil işlemcilerini duyurması ile Bir arada birinci harekete geçen konsol üreticisi OneXPlayer oldu. OneXPlayer 2 taşınabilir oyun konsolu AMD ve Intel seçenekleri ile gelecek.

OneXPlayer 2 daha iddialı

OneXPlayer 2 taşınabilir oyun konsolu 8.4 inçlik 2560×1600 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip fakat evvelki kuşağın eleştirildiği tartı konusunda Değerli bir optimizasyon yapmış. Çıkarılabilir usulde hazırlanan kıyı denetimcileri sayesinde Nintendo Switch usulü bir tecrübe sunabiliyor.

AMD Ryzen 7 6800U APU seçeneği yanında on üçüncü jenerasyon Intel Core i7 seçeneği de yer alacak. Bu işlemci muhtemelen Core i7-3700H fakat Raptor Lake taşınabilir işlemcilerin çekirdek ölçeklendirmesinde Alder Lake-H serisi ile birebir olacağı ve Biricik çekirdek performansında iyileştirmeler yapılacağı gündeme gelmişti.

LPDDR5X 6400MHz RAM yanında LPDDR5 6400MHz RAM hafıza de yer alıyor. Bunlar her işlemci için seçenekler mi yoksa işlemciye nazaran değişen seçenekler mi olacak açıklanmamış. 17100mAh batarya ise yüzde 50 doluma yalnızca 30 dakikada ulaşıyor. Ses sistemi Harman Kardon ile desteklenmiş. OneXPlayer 2 önümüzdeki günlerde ön siparişe başlayacak fakat sevkiyatlar 2023 yılında gerçekleşecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir