OnePlus V Fold ve V Flip için tarih verildi: Yakında geliyor

Genel Şub 08, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarının başarılı isimlerinden OnePlus, geçtiğimiz saatlerde düzenlenen Cloud 11 etkinliğinde OnePlus 11R, mekanik klavye ve OnePlus Buds 2 Pro iç olmak üzere yeni aygıtlarını tanıttı. Aktiflikte kuşkusuz en dikkat çeken İlan ise uzun vakittir söylentiler ile gündemde olan OnePlus V Fold ve V Flip modellerinden geldi. Akıllı telefon devi birinci katlanabilir telefonları için tarih paylaştı.

OnePlus V Fold ve V Flip için tarih aşikâr oldu

Düzenlenen aktiflikte OnePlus, OnePlus V Fold ve V Flip katlanabilir telefonların 2022’nin üçüncü çeyreğinde tanıtılacağını duyurdu. Hatırlayacak olursak geçtiğimiz Ağustos ayında OnePlus CEO’su Pete Lau, şirketin birinci katlanabilir telefonuna işaret eden manzaralar paylaşmıştı. Yakın vakitli sızıntılar ise akıllı telefonların isimlerini bizlere gösterdi Bu bağlamda OnePlus, Fold ve Flip modelleri ile Samsung’un ayak izini takip edecek üzere gözüküyor.

Henüz OnePlus V Fold ve V Flip hakkında detaylar bilinmiyor. Lakin Oppo ve OnePlus Amel birliğini düşünürsek yaklaşan akıllı telefonlar kısa müddet Evvel piyasaya sürülen Oppo Find N2 ve Find N2 Flip modellerini Temel alabilir. Öte yandan bütün bu bilgiler için biraz daha beklememiz gerekecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir