Next Level Racing simülatör, tek kokpite farklı türler sığdırıyor

Yazılım Oca 09, 2023 Yorum Yok
Yarış yahut uçuş simülasyon aksesuarları genelde oyunlardaki tecrübeyi olduğu üzere yansıtmayı hedefliyor. Yavaş yavaş koltuk, güvenlik kemeri, iskelet üzere bileşenler de bu setlere iç olmaya başladı ve adeta oyuncuyu o koltukta oturuyormuş üzere hissettirmeye çalışıyor.

Next Level Racing uçuş koltukları

Next Level Racing; uçuş simülatörü Uzay mekiği, Cenk uçağı, yolcu uçağı, helikopter ve amatör tayyare üzere bütün aksesuarları destekleyecek bir koltuk iskeleti. Yan ve ön kısımda bulunan takviyeler ile oyuncular klavye yahut direksiyon üzere aksesuarları oyuna nazaran yerleştirebiliyor.

50Kg tartısında olan simülatör 1.5 metre uzunluğunda. Farklı ayar seçenekleri ile en Müsait duruma gelebiliyor. Koltuk da kaydırılabilir yapıda. Thrustmaster, Logitech, Saitek, Honeycomb, Virtual Fly, Crosswind üzere pek Fazla markanın aksesuarı iskelete uyumlu.

Sadece backbone usulünde satılacak olan Next Level Racing simülasyon koltuğu Boeing lisansı taşıyan iki farklı tematik versiyona da sahip. Simülatörün fiyatı 799$ olarak belirlenmiş. Fiyata bir klavye de iç edilmiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir