MWC’de ilginç olay: Kendi akıllı telefonunun çakmasıyla karşılaştı

Genel Şub 28, 2023 Yorum Yok
Barselona’daki Taşınabilir Dünya Kongresi’nde geçen yılki Nothing Phone (1)‘in dizaynını kopyalayan bir Aygıt sergilendi. Unihertz şirketinin görücüye çıkardığı Luna isimli akıllı telefon, şeffaf arka paneli ve LED aydınlatma şeritleriyle esinlenmenin de ötesine geçiyor.

Daha da Farklı olanı klon modelin fuarda Nothing’in kurucusu Carl Pei tarafından ayrım edilmesi. Tecrübeli yönetici sol elinde kendi Nothing Phone (1) akıllı telefonlarını, sağ elinde ise fuarda denk geldiği kopya Unihertz Luna’yı tuttuğu bir fotoğraf paylaştı.

Teknik özellikleri kopyalayamamışlar

Unihertz Luna tasarım haricinde Nothing Phone (1) ile Öbür bir benzerlik taşımıyor. Akıllı telefonda 6.81 inç ekran, MediaTek Helio G99 işlemci, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı, 5.000 mAh pil, 18W şarj, 108 megapiksel anne sensörlü üçlü kamera ve kulaklık girişi mevcut.

Ne yazık ki şirket MWC 2023’te akıllı telefonun kesin çıkış tarihine ait detayları paylaşmadı. Bir Unihertz sözcüsü Luna’nın Mart ayında piyasaya sürüleceğini ve fiyatının 300 doları geçmeyeceğini söyledi. Buna rağmen Nothing Phone (1)’in 469 euro başlangıç fiyatı ile çıkış yaptığını hatırlatalım.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir