Mükemmel karanlık ortam performansı olan kamera destek arayışında

Genel Nis 08, 2023 Yorum Yok
Bilhassa rasat ve nezaret konusunda gece karanlığı Değerli bir handikap. Buna yönelik olarak farklı gece görüş kameraları mevcut. Duovo teşebbüsü takdir toplayan deneyimini Duovo Ultra gece görüş kamerasında topladı.

Mükemmel gece performansı

Gece performansı konusunda uzmanlaşmış Duovox teşebbüsü, harika bir gece performansı tezinde olan Duovox Ultra gece görüş kamerasını Kickstarter üzerinde satışa sundu. Biricik gözlü dürbün dizaynında olan kamera 5MP Sony Starvis CMOS yüksek hassasiyetli sensörünü kullanıyor.

Kameranın gece performansı 0.001 lux üzere ekstrem düşük Fer düzeyine kadar inebiliyor. 850nm kızılötesi aydınlatma ile bu düzeydeki ortamlarda 500 metre uzaklığa kadar Fazla pak imgeler elde edebiliyor. f/1.2 lensler ile 5x optik ve 10x dijital yakınlaştırma yapabilmek mümkün. Firma 1500 metre uzaklıktaki bir objenin kıyafetin renginin net bir formda tespit edilebileceğini belirtiyor.

Fiziksel tuşlar ile 7 farklı kızılötesi modu ortasında geçiş yapılabilirken 128GB depolama alanı 1000JPEG yahut 120 dakika Full HD görüntü saklayabiliyor. 4000mAh batarya ise 10 saate kadar kullanım müddeti sunuyor. 2 inçlik bir TFT ekranı olan kamera IPX4 ile su sıçramalarına güçlü.

129$ bağış isteyen kamera Haziran ayında piyasaya çıktığında 399$ olacak. Şimdiden 600 bin dolar toplayan proje şimdi birinci günlerinde ve rekor bir bağış toplanması bekleniyor. Geçen Yıl piyasaya çıkan Mate Pro gece görüş kamerası da hayli zevk toplamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir