Microsoft’tan sürpriz: Mac için Outlook ücretsiz oldu

Genel Mar 07, 2023 Yorum Yok
Microsoft, kısa müddet Evvel yaptığı duyuruda Mac için Outlook uygulamasının fiyatsız olduğunu, Microsoft 365 aboneliği yahut lisansı olmadan kullanılabileceğini söyledi.

Apple Silicon işlemcili Mac’ler için optimize edildi

Mac için Outlook, artık Apple Silicon işlemcili Mac’lerde tam manasıyla kullanılabiliyor. Native takviye, kullanıcıların Handoff üzere özellikleri kullanmalarını sağlıyor. Takvim girişleri için widget (araç takımı), bildirim takviyesi ve kullanıcıların uygulama içinden takvim girişlerini süratlice görüntülemeleri için menü çubuğu seçeneği kullanılabilen özellikler ortasında.

Outlook’un öne çıkan iki özelliğinden de bahsedelim: Outlook Profilleri ve Odaklanmış Gelen Kutusu. Outlook profilleri, yanlış vakitte istenmeyen bildirimleri önler böylelikle kullanıcı, Kıymetli e-postalara odaklanabilir. Odaklanmış gelen kutusu, e-postaları Değerli ve kıymetsiz olarak ayırır ve kullanıcıya e-posta erteleme, kategorize etme, işaretleme, sık kullanılanlara ekleme üzere seçenekler sunar.

Yeni özellikler eklenecek

Microsoft, istikbal güncellemeyle Odak Modu’nu eklemeyi de planlıyor.

macOS Big Sur ve üzeri

Mac için Outlook, Outlook.com hesapları dışında Gmail, iCloud, Yahoo ve IMAP destekleyen diğer e-posta sağlayıcıları destekliyor. Mac için Outlook, App Store’dan yüklenebiliyor ve macOS 11 Big Sur ve daha yeni sürüm gerektiriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir