Discord bot ekleme nasıl yapılır? En iyi Discord botları

Genel Mar 07, 2023 Yorum Yok

Discord, topluluk odaklı en Aka toplumsal File uygulamalarından biri. Discord’u rakiplerinden ayıran şey, dünya genelinde Çeşitli toplulukların katılabildiği Özel yahut herkese Aleni sunucular oluşturabilme. Discord sunucularını yönetme etabında da DC botlarından yardım alabiliyoruz. Ekstra Emniyet seçenekleri, yeni sunucu özellikleri, sunucu için fiyatsız cümbüş iç olmak üzere Discord sunucusuna bot eklemenin birçok yararı var. Pekala, Discord bot ekleme nasıl yapılıyor? Bu Kılavuz yazıda Discord sunucusuna bot nasıl eklenir adım adım anlattık. Ayrıyeten en âlâ Discord botları nereden bulunur? sorusunun cevabını da Discord müzik botu, cümbüş, çekiliş, ileti silme ve sunucu kurma botlarının yer aldığı liste ile paylaşıyoruz.

Discord bot ekleme ⬇️

Discord’a bot nasıl eklenir? DC sunucusuna bot ekleme süreci birinci başta biraz karmaşık görünse de Discord kullanıcı arayüzü nihayet derece sezgiseldir. Discord bot ekleme nasıl yapılır adım adım görelim:
 1. Discord sunucunuza eklemek istediğiniz botun resmî sitesine gidin.
 2. Discord’a Ekle yahut Artık Davet Et seçeneğine tıklayın.
 3. Discord hesabınıza giriş yapın ve bot erişimine müsaade verin.
 4. Açılır listeden Sunucuya Ekle seçeneğine tıklayın.
 5. Sunucunuzu seçin ve Devam Et’e tıklayın.
 6. Botun istediği müsaadeleri Denetim edin ve Yetkilendir’e tıklayın.
 7. DC Probot ekleme bu kadar basit!

Discord müzik botları 🎵

Discord müzik botu, oyun oynarken yahut arkadaşlarınızla sohbet ederken müzik dinlemenize İmkan tanır. Müzik dinlemek için bir ses kanalına katılmanız ve akabinde bota Özel komutu çalıştırarak ses kanalına katılmasını ve müzik çalmaya başlamasını sağlamanız gerekir. DC Müzik botları, YouTube, Spotify yahut öteki platformlardaki müzikleri bulabilir ve bir Discord ses kanalında çalabilir.

İşte 2023’ün en âlâ Discord müzik botları 🔽

 • Rhythm
 • Hydra
 • Jockie Music
 • Fredboat
 • Chip Bot
 • 24/7
 • JMusicBot
 • ErisBot
 • Uzox
 • Zandercraft

En yeterli Discord botları 💬

Discord sunucunuza bot arıyorsanız, en uygun Discord botlarını barındıran birkaç site teklifinde bulunalım. Bots on Discord, top.gg, Carbonitex ve Github, en tanınan Discord botlarını bulabileceğiniz birkaç sitedir. Muhakkak rolü üstlenecek bir Discord botu bakıyorsanız, anahtar sözleri kullanarak arama yapabilir yahut var Türlü kategorilere bakabilirsiniz. İşte en güzel 8 DC botu:

1️⃣ MEE6

MEE6 bot, Discord’daki en tanınan moderasyon botlarından biri. Karşılama bildirileri, anti-spam, banlama, tepki rolleri vb. üzere moderasyon işlerini yapar. Yayın ve toplumsal medya ihtarları, kullanıcı seviyelendirme ve Özel komutlar ayarlayabilirsiniz. Mee6, sınıfının en güzel moderasyon botu olmasının yanı Dizi kanalınız için pek Fazla araç ve cümbüş sağlar.

2️⃣ Cümbüş botu: Dank Memer

Dank Memer, Discord kanalınızı eğlenceli kılan botlardan. Bu botun yardımıyla memler oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Kanalınızı daha beğenilen, sohbetleri daha eğlenceli hale getirmek için olağanüstü bir Discord botu. talih oyunu oynayarak yahut diğerlerinden daha Çok göğüs parası kazanabildiğiniz bir Cin küçük oyun olarak da fonksiyon görüyor.

3️⃣ Bildiri silme botu: ProBot

ProBot, Mee6 üzere harika bir moderasyon botu. Güzel geldiniz yazıları, kullanıcı seviyelendirme, küfür filtresi, istenmeyen mesajları silme, reaksiyon rolleri üzere profesyonel bir moderasyon aracının bütün özelliklerine sahip. ProBot, Discord sunucunuzun performansını sistemli olarak Denetim etmenizi ve üyeleriniz için sert davranış kuralları uygulamanızı sağlar. Discord sunucusunda kurallara uymayanları anında yasaklayacak (geçici ve kalıcı) bir bot arıyorsanız ProBot’u eklemelisiniz.

4️⃣ Owo

OwO, Discord tecrübenize cümbüş katacak Çeşitli eğlendirici, toplumsal komutlara sahip bir bot. Botun anne maksadı, hayvanları avlamak ve diğer oyuncularla savaşmak. Hayvanları avlamaya, satmaya ve feda etmeye Yardımcı olacak komutlar sunar. Ayrıyeten günlük evlenmek, yüzük satın almak üzere Discord’da tecrübenize renk katacak eğlenceli aktiviteler için çağırabileceğiniz olağanüstü toplumsal komutlara sahip.

5️⃣ Cortex

Cortex, Discord sunucunuzu daha inançlı, eğlenceli hale getiren bottur. Kimi Emniyet botları yazdığınız her şeyi görebilir ve dataları saklayabilir. Birtakım botlar bu bilgileri satar yahut sizi reklamlara boğmak için kullanır. Cortex, sunucunuzda sizi takip eden botların trafiğini şifreleyerek herkesin sizi gözetlemesini mahzurlar. Cortex ile üyeleriniz konuşup eğlenceli vakitler geçirebilir.

6️⃣ Midjourney

Midjourney, birkaç satırla etkileyici görünüm ve nesne görselleri oluşturmanıza İmkan tanıyan tanınan bir Yapay zeka programı. İmaj oluşturma platformu Discord’a dayalı olduğundan Midjourney Discord botu da denilebilir. Midjourney kanallarında Newcomer yani yeni başlayanlar için oluşturulmuş odalar var. Birine girip /imagine komutuyla Yapay zeka sanatınızı icra etmeye başlayabilirsiniz. Fiyatsız olarak aşikâr sayıda imaj oluşturmanıza müsaade veriliyor.

7️⃣ Sunucu kurma botu: Server Builder

Server Builder, Discord sunucu kurma botudur. Otomatik rol, sunucu teklifleri, sunucu suram komutu ve daha fazlasını içeren bot, sunucunuzu büyütmek için tasarlanmış kuvvetli ve Varlıklı özelliklere sahip ve suramı epey kolay.

8️⃣ Çekiliş botu: GiveawayBot

GiveawayBot, sunucunuzda çekilişleri yönetmenize Yardımcı olan bir bot çeşidi. Bu botlar tipik olarak, rastgele bir kazanan seçme, kazanan sayısını belirleme ve çekiliş için bitiş tarihi belirleme üzere, çekiliş oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştıran bir sıra özellik sunuyor.

Discord botu nedir ❓

Discord bot ne demek? Discord botları, sunucunuzdaki Türlü misyonları otomatikleştirmeye Yardımcı olan evvelce programlanmış yardımcılardır.

Discord’a giriş yapan bütün kullanıcılar, Discord sunucusu kurabilir, bireyleri Davet edebilir, kanal oluşturabilir. Sunucunuzdaki içerikleri Denetim etmeleri için moderatörler ekleyebilirsiniz lakin daha da düzgün bir seçeneğiniz var; Discord botu.

Discord botları, öteki şahıslarla Bir arada üyeler listenizde görünür ve Discord topluluğunun bir kesimi olurlar. Şu anda internette size ve Discord üyelerinize fayda sağlamak için ortalarından seçim yapabileceğiniz binlerce bot var. Botlar, moderasyon araçları sağlayabilir, roller atayabilir, Tertip atlama sistemi sunabilir, müzik çalabilir yahut hiçbir yardımı olmayabilir. Botları Türlü maksatlarla kullanabilirsiniz.

Discord bot çeşitleri 🤖

Discord botları, sunucunuza Çeşitli boyutlar kazandırabilir. Discord’da hayli tanınan olan bot çeşitlerinden kimilerine göz atalım:
 • Moderasyon: En tanınan Discord botudur. Moderasyon botları, güzel geldiniz iletileri ve fotoğraflar, ses ve metin iştirakine dayalı hesap düzeyleri ve istenmeyen posta muhafazası iç lakin bunlarla sonlu olmamak üzere bir sıra Faaliyet sunar.
 • Müzik: Arkadaşlarınızla sohbet ediyorsanız, oyun oynuyorsanız yahut bir Küme projesi üzerinde çalışıyorsanız müzik botu olağanüstü bir seçenek olabilir.
 • Sosyal: Twitch yayınınızı, YouTube kanalınızı vs. tamamlayan bir Discord sunucusu oluşturduysanız, bir toplumsal bota sahip olmanız yeterli olacaktır. Yayınınız başladığında sistemli uyarlar gönderecek, toplumsal medya hesaplarınızı paylaşacak, Özel aktiflikleri ve ikramları duyuracaktır.
 • Eğlence: Cümbüş botları, sunucunuza biraz cümbüş ve renk katacaktır. Memler, kanal istatistikleri, reaksiyon rolleri ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.
 • Araçlar: Su hatırlatıcı, doğum günü bildirimi, mesken ödevi uyarısı ve daha fazlası iç Türlü fonksiyonlar için Yardımcı araç botları ekleyebilirsiniz.

Discord botları, sunucunuzda otomatik olarak birçok faydalı misyonu gerçekleştirebilen Yardımcı Yapay zekalar. Yeni üyelerin karşılanması, Sorun çıkaranların yasaklanması, sohbetin yönetilmesi ve hatta müzik yahut oyun getiren birçok çeşitte DC botu var. Pekala, Discord botu sunucuya nasıl eklenir? Bu Kılavuz yazıda Discord bot ekleme yapılışını adım adım anlattık. Ayrıyeten en tanınan Discord botları (müzik botları dahil) listeledik.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir