Microsoft yakında Surface Pro için yedek parçalar satacak

Genel Kas 14, 2022 Yorum Yok
Surface markası altında birçok Aygıt sunan Microsoft, Windows tarafında MacBook ve iPad aygıtlarına Değerli alternatifler sunuyor. Surface Pro ve Surface Laptop aygıtları her ne kadar başarılı ve tanınan olsa da Tamir edilebilirlik konusunda yarışın gerisinde kalmıştı. nihayet yıllarda bu mevzuda geliştirmeler yapan Microsoft, yakında Surface Pro 9 aygıtlarının tamirini kolaylaştıracak.

Surface Pro 9 için yedek modüller ve Tamir kılavuzları yolda

Bilgisayar, kulaklık, telefon üzere teknolojik eserlerin Tamir edilebilirliğini inceleyen iFixit, nihayet görüntüsünde Surface Pro 9’u inceledi. Daha öncesinde inanılmaz düşük puanlar Meydan Surface Pro serisi, yeni üyesi ile Önemli bir geliştirme gösterdi. iFixit’in açıklamasına nazaran; ekran, batarya ve anakart tamirini kolaylaştıran Microsoft yakında Surface Pro 9 için yedek modüller ve kılavuzlar kullanıma sunacak. Bu modüllerin ve kılavuzların 2023’ün başlarında satılacağı belirtiliyor.

Microsoft’un bu atağı Apple, Samsung ve Google üzere firmaların şahsî Tamir hakkı konusundaki adımlarını izliyor. Lahza prestiji ile Samsung, Apple ve Google birçok eseri için yedek kesim ve rehber sunuyor. Microsoft’un bu atağı, hükümetlerin ferdî Tamir hakkı konusunda getirebileceği yatırımlardan Dolayı ortaya çıkmış üzere gözüküyor. Firma, önümüzdeki devirlerde daha Fazla aygıtı için yedek modül ve rehber kullanıma sunacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir