Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Google Pixel 7a özellikleri sızdırıldı: Neler sunacak?

Google Pixel 7a özellikleri sızdırıldı: Neler sunacak?

admin admin -
40 0
Geçtiğimiz ay Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefonlarını tanıtan Google, serinin Müsait fiyatlı modeli Pixel 7a için çalışmalarını sürdürüyor. Bugün, yaklaşan telefonun Değerli ayrıntıları gün yüzüne çıktı. 

Google Pixel 7a’nın bilinen özellikleri 

Bildirilenlere nazaran yaklaşan Pixel 7a, FullHD+ çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı sunan Samsung imzalı bir ekrana sahip olacak. Bilindiği üzere Google Pixel 6a ile ilgili en Aka şikayetlerden biri, rakiplerine kıyasla 60Hz ekran yenileme suratına sahip olmasıydı. Fakat teknoloji devi, Pixel 7a da kullanıcılardan gelen şikayetlere kulak verecek üzere gözüküyor. 

Ayrıca paylaşılan bilgiler ortasında Google’ın yeni modelinde ikili bir arka kamera modülü tercih edeceği yer alıyor. Bununla Birlikte Pixel 7a, bir adet IMX712 ultra geniş açılı lens ve IMX787 anne kamera ile karşımıza çıkacak. Böylelikle yeni telefonun, selefinin IMX363 sensörüne kıyasla kamera tarafında Aka bir gelişim göstereceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Pixel 7a, selefinde bulunmayan kablosuz şarj özelliğine de takviye sunacak. Lakin bu şarj suratı sadece 5W ile limitli olacak. Bütçe dostu bir fiyatlandırma ile kullanıcıların karşısına çıkacak Pixel 7a’nın 2023 yılında tanıtılması bekleniyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir