Microsoft, Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz Apple Music ve Apple TV+ kampanyası başlattı

Genel Kas 16, 2022 Yorum Yok
Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate kullanıcılarına Özel Perks programı aracılığıyla ücretsiz Apple Music ve Apple TV+ hizmetlerini sunmaya başladı. Kullanıcılar her iki servisi de üç ay boyunca ücretsiz kullanabilecek.

Xbox Game Pass Ultimate abonelerine özel

Xbox tarafından yapılan açıklamada şu anda bir Apple TV+ yahut Apple Music aboneliği olmayan Ultimate üyeleri, Xbox konsollarında yahut Windows’ta Xbox uygulamasında sunulan Apple Music ve Apple TV+ avantajlardan birini yahut her ikisini de talep edebiliyor. 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak olan Apple Music ve Apple TV+ aboneliğini talep edebilmek için nihayet tarih 31 Mart 2023.

Türkiye’deki kullanıcıların sadece 3 aylık fiyatsız Apple Music kampanyasını kullanabileceklerini belirtelim. Zira Apple TV+ Türkiye pazarında var değil. ek olarak her iki servis Rusya pazarında da kullanılmamakta. Öte yandan Apple’ın sevişlerinin Microsoft’un platformlarında daha da yaygınlaşması bekleniyor. Apple Music ve Apple TV zati Xbox konsollarda yer alıyor. Apple, önümüzdeki Yıl Windows’a da bu iki servis için Özel uygulamalarını yayınlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir