JBL ses sistemleri Dünya Kupası’na hazır

Genel Kas 16, 2022 Yorum Yok
Dünya Kupası heyecanına yalnızca günler kalmışken ses teknolojileri alanında dünyanın en Değerli isimlerinden JBL, yüksek performansa sahip ses sistemleri ile stadyumların harika akustiğini ve atmosferini konutlara taşıyacak.

JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2

JBL’nin “sound bar” kategorisinin en yeni modeli olan JBL Bar 2.1 Deep Bass, ince ve şık bir dizayna sahip. Sistemin Yekün 300W bedelindeki etkileyici gücü ve derin bas sağlayan kablosuz 6.5 inç subwooferı ile konutunuzu bir stadyuma çevirebileceğiniz JBL Bar 2.1 Deep Bass, birebir vakitte cümbüş seçeneklerini arttıran HDMI girişine, optik ilişkisine ve Bluetooth teknolojisine de sahip.

JBL Bar 500

Sahip olduğu 590 watt sistem çıkış gücü ile JBL Bar 500, futbol maçlarınızı etkileyici ses tecrübesine dönüştürüyor. Ekstra surround hoparlörlere muhtaçlık duymadan, odanın her yerinden fevkalâde ses efektlerini duymanızı sağlayan JBL Bar 500’ün sahip olduğu” PureVoice” teknolojisi ise üç boyutlu ses efektleri doruktayken dahi Biricik bir diyaloğu kaçırmamanız için ses netliğini düzenlemede eşsiz bir sistem kullanıyor.

JBL Bar 800

İki kuvvetli şoföre sahip JBL Bar 800, “Dolby Atmos® 3D” teknolojisiyle 360 derece ses tecrübesi sunarken çıkarılabilir kablosuz surround hoparlörleri de dileğiniz üzere konumlayabiliyorsunuz. diğer sesler en yüksek düzeydeyken bile diyalogların net olmasını sağlayan “PureVoice” teknolojisi ise hiçbir kelimeyi kaçırmanıza müsaade vermezken, 720 watt sistem çıkış gücü ile de sizi Dünya Kupası heyecanının içine çekecek. 

JBL Bar 1000

JBL Bar 1000, çıkarılabilir kablosuz surround hoparlörleri ve 10” kablosuz subwoofer’ı ile sizi daha Evvel hiç yaşamadığınız bir futbol maçı tecrübesine Davet ediyor. “Dolby Atmos® 3D” ve “PureVoice” teknolojileriyle bir yandan bütün sesleri yakalamanızı diğer yandan da 3 boyutlu bir ses tecrübesi yaşamanızı sağlayan JBL Bar 1000, “Multibeam” teknolojisiyle de daha geniş bir ses alanı oluşturarak stadyumu meskeninize getiriyor.

JBL Partybox Encore

Partybox ailesinin en yeni tıpkı vakitte en Ufak üyesi olan JBL Partybox Encore, sahip olduğu kullanışlı taşıma kulpu sayesinde istenilen her yere çarçabuk taşınabiliyor. Böylece maç saatlerinde meskende olmasanız dahi JBL Partybox Encore sayesinde stadyumun heyecan verici atmosferini yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Öte yandan Ufak boyutlarına Karşın ses kalitesinden hiçbir ödün vermeyen JBL PartyBox Encore, kutu içerisinde gelen mikrofonu ile periyot ortalarında eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak.

JBL Partybox 710

800 watt kuvvetli sese, dahili ışıklara ve su sıçramasına güçlü dizayna sahip JBL Partybox 710, Dünya Kupası maçlarının eşsiz heyecanını istediğiniz yere taşıyor. “JBL Original Pro Sound” ile senkronize edilmiş, renkli Fer gösterisi sunan JBL Partybox 710, futbol maçlarının ritmini ve heyecanını tam manasıyla hissedebilmeniz için detaylı bir ses tecrübesi sunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir