Merakla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in çıkış tarihi belli oldu

Genel May 16, 2023 Yorum Yok
Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Katlanabilir akıllı telefon piyasasının hâkimi olan Samsung için yeni seri rekabetin de armış olduğu bu periyotta eskisinden Fazla daha Çok Ehemmiyet arz ediyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 çıkış tarihi netleşti

Samsung normalde Ağustos ayında katlanabilir telefonları için Galaxy Unpacked’a mesken sahipliği yapıyor. Bu hayli âlâ bir zamanlama çünkü Samsung, yeni iPhone’lar çıkmadan Evvel üst Tertip katlanabilir telefonlarını piyasaya sürerek talepleri karşılayabiliyor. Lakin Google’ın da Pixel Fold’u tanıttığı düşünülürse Samsung’un üstünde bir tarih değişikliği baskısı oluşmuş durumda.

Bu bağlamda Samsung’un, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 telefonlarını 26 Temmuz 2023 tarihinde tanıtacağı belirtiliyor.

Samsung’un tanıtım tarihini geriye çekmesi rekabette daha avantajlı bir noktaya gelmesiyle sonuçlanabilir. Yılın ortalarında çıkan üst seviye telefonlar, Galaxy S serisine yükseltme yapmayan birçok şahıs Son yeni katlanabilir telefonlara yönlendirebilir. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 selefleriyle neredeyse tıpkı görünüyor, fakat her iki telefonun kaputunun altında genel Bina kalitesini Fazla daha âlâ hale getirecek bir sıra tasarım değişikliğinin yapılacağı söyleniyor.

Diğer özellikler ortasında her iki telefon için de Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy yongası, geliştirilmiş bir menteşe mekanizması ve muhtemelen daha gelişmiş kamera sistemi yer alacak. Galaxy Z Flip 5 özelinde ise daha Aka bir kapak ekranı yer alacak. İlerleyen periyotlarda her iki model hakkında da Fazla daha ayrıntılı bilgi ortaya çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir