Merakla beklenen Black Myth: Wukong’un çıkış tarihi açıklandı

Yazılım Oca 17, 2023 Yorum Yok
Müstakil Çinli geliştirici Game Science tarafından paylaşılan nihayet derece eğlenceli Çin Yeni Yılı videosunda oyunun çıkış tarihi verildi. Unreal Engine 5 oyun motoru üzerinde inşa edilen Black Myth: Wukong’un resmi çıkış tarihi 2024 yaz ayları olarak açıklandı.

Black Myth: Wukong, birinci olarak Ağustos 2020’de çarpıcı grafikler ve ağır dövüş dinamikleri ile karşımıza çıkmıştı. Paylaşılan oyun için Pre-Alpha oynanış görüntüsü oyun severleri heyecanlandırmaya yetmiş fakat Müstakil bir stüdyodan bu türlü Aka bir işin geliyor oluşu da soru işaretlerinin oluşmasına neden olmuştu. Lakin sonrasında farklı farklı görüntülerin paylaşılmasıyla soru işaretleri ortadan kaldırılmıştı.

Black Myth: Wukong, 2024’te çıkacak

Black Myth: Wukong ayrıyeten çıkışında Ray Tracing ve DLSS 3’ü destekleyecek. Öte yandan oyunda Maymun Kral olarak bilnen Sun Wukong karakterini Denetim edeceğiz. Bu Ira oyunda Mukadderat olarak da anılacak. Souls-like oynanış cinsindeki oyunda çevreyi keşfetmek için uçan bir böceğe de dönüşebildiğimizi görmüştük. Yani oyun aslında klasik souls-like cinsine yeni mekanikler eklemeye de çalışıyor diyebiliriz. Zati hem oynanış görüntüleri hem de boss savaşları bu ayrıntıları göstermişti.

Ek olarak Black Myth: Wukong, PC ve yeni jenerasyon konsollara çıkışını yapacak. Üstte da dediğimiz üzere Black Myth: Wukong, 2024 yaz aylarında çıkışını yapacak. Sonuç olarak oyunu bu Yıl içerisinde bekleyenlerin biraz daha sabretmesi gerekecek. Oyunun 8 dakikalık oynanış görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir