Marvel’s Avengers için yolun sonuna gelindi: Eklenti paketleri iptal edildi

Yazılım Oca 21, 2023 Yorum Yok
2017 yılında duyurusu yapılan Marvel’s Avengers, 2020 yılının sonunda sorunlu bir çıkış yapmıştı. Crystal Dynamics ve Square Enix imzalı oyun, grafikleri ve öyküsü ile cazip bir imal olsa da oyunun sorunlu çevrimiçi yapısı ve tekrar eden dövüş/görev sistemi oyuna olan ilgiyi Önemli manada azaltmıştı. Buna Karşın Crystal Dynamics, geçtiğimiz 2 Yıl içerisinde oyuna dayanak sağlamaya devam etti. Lakin Marvel’s Avengers 2023 yılında stüdyo tarafından terk edilecek.

Son güncelleme 31 Mart’ta yayınlanacak

Square Enix tarafından satılan Crystal Dynamics, toplumsal medya üzerinden Marvel’s Avengers hakkında Değerli bir paylaşımda bulundu. Açıklamalara nazaran oyun 31 Mart’ta nihayet güncellemesini alacak ve oyunun 30 Eylül’den itibaren stüdyo takviyesi kesilecek. Buna Karşın oyun, 30 Eylül sonrası da çevrimiçi oynanabilecek fakat kozmetik eşyaların satın alımı engellenecek. Böylelikle Winter Soldier karakterini getiren 2.7 güncellemesi, oyunun nihayet eklentisi olacak ve 31 Mart’ta yayınlanacak olan nihayet güncelleme oyun için nihayet istikrar değişimlerini içerecek.

2.5 yıllık bir dayanağa sahip Avengers’ın geride bırakılması ile Crystal Dynamics, öbür projelerine odaklanacak. Argümanlara nazaran firmanın anne odağında Perfect Dark ve yeni Tomb Raider oyunu bulunuyor. Yakında dayanağı kesilecek olan Marvel’s Avengers hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir