Lionel Messi, Arjantin milli takımına 35 adet altın kaplama iPhone aldı

Genel Mar 02, 2023 Yorum Yok
Günümüz futbolunun efsane isimlerinden Lionel Messi‘nin Katar’daki 2022 Dünya Kupası finalinde zafere ulaşan Arjantin ulusal ekibi futbolcuları ve takımın öteki üyeleri için 35 adet altın iPhone akıllı telefon sipariş ettiği ortaya çıktı.
175.000 sterline mal olan 24 ayar altın kaplama akıllı telefonların üzerine oyuncuların isimleri, numaraları ve Arjantin ulusal grup logosu işlendi. Aktarılan bilgilere nazaran Messi tarihi zafer onuruna özel ve gösterişli bir şey yapmak istedi.

Saat yerine altın iPhone

Ünlü futbolcun teşebbüsçü Ben Lyons ile temasa geçti ve tasarımı Birlikte yaptılar. Raporda iDesign Gold CEO’su Ben’in şu kelamlarına yer verildi:

“Messi süper galibiyeti kutlamak için bütün oyunculara ve işçiye özel bir hediye vermek istediğini lakin her zamanki üzere bir saat İkram etmek istemediğini söyledi. İsimlerinin yazılı olduğu altın iPhone’lar önerdim ve o da bu fikre bayıldı.”

Arjantin 2022 Dünya Kupası finalinde Fransa’yı penaltılarda 4-2 yenerek üçüncü dünya kupasını kazandı. Katar 2022, Lionel Messi’nin mesleğindeki beşinci Dünya Kupasıydı. GOAT lakaplı futbolcu bu sefer dünya kupasını kaldırmayı başardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir