Lenovo’dan oyuncu laptoplarının tuğla adaptörlerine çözüm

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok
Oyun laptopları, kuvvetli ekran kartları ve işlemciler iç sahip oldukları üst seviye donanımı çalıştırmak için Kıymetli ölçüde güce gereksinim duyuyor. Bu bağlamda oyun dizüstü bilgisayarlarının Sıkıntı adaptörleri, standart dizüstü bilgisayarlarınkinden Fazla daha Aka ve ağır oluyor. Lenovo’nun oyuncu laptoplarının hantal Güç adaptörlerine bir tahlili var.

Lenovo 140W GaN şarj aygıtı özellikleri

Lenovo, 140w yüksek Güç çıkışı sağlayan C140 GaN şarj cihazını tanıttı. Şarj adaptörünün boyutu Ufak olmasına Karşın performans olarak Fazla geride kalmıyor. Testlerde, yüksek ayarlarda oynanan DOTA 2, Özgün 300w adaptör ile 182 kare hızı elde edildi. 140w Güç adaptörü kullanıldığında da 142 kare hızı elde edildi.

Lenovo Legion serisi oyuncu laptoplarıyla uyumlu olduğu belirtilen GaN şarj adaptörü, PD3.1, QC3.0, PPS3.0 ve diğer hızlı şarj protokollerini destekliyor.

Lenovo 140W GaN şarj adaptörü fiyatı

66.2 x 65 x 30.6mm boyutlarında, 270 g tartısında olan Sıkıntı adaptörünün e-ticaret platformunda 40 dolar fiyat etiketiyle ön satışa sunulduğu söyleniyor. 7 Nisan’da da satışa çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir