Klasik Land Rover Defender 90 aracı LEGO seti oluyor

Genel Mar 17, 2023 Yorum Yok
Yıllardır farklı alanlardan pek Fazla ikonik yapıyı yahut aracı setlerinde yaşatan LEGO markasının nihayet Icons seti klasik Land Rover 90 arazi aracı oldu. LEGO klasik aracın her noktasını birebir yansıtmaya çalışmış.

LEGO Icons Land Rover Defender 90 özellikleri ve fiyatı

LEGO Icons Land Rover Defender 90 seti Land Rover markasının 75. Yıl dönümü nedeniyle hazırlanmış. Daha Evvel Ghostbusters sinemasından ECTO-1 ve DeLorean üzere ikonik araçları bu seride görme fırsatımız olmuştu.

Land Rover Defender 90 aracı 1948 yılında geliştirildi ve İngiliz otomotiv mühendisliğinin en Değerli sembollerinden birisi haline geldi. Kırsal kullanımdan askeri kullanıma kadar pek Fazla alanda kendisine yer buldu. Daimi 4×4 çeker olan aracın alüminyum gövdesi paslanmaya karşı da sağlam. Bugüne kadar Land Rover Defender 90 pek Fazla versiyonda tüketici karşısına çıktı.

LEGO Icons seti toplamda 2573 kesimden oluşuyor. 1:18 ölçüsünde olan aracın İç ve Hariç dizaynları birebir Özgün modele sadık kalınarak hazırlanmış. Model standart yahut off-road konfigürasyonları ortasında geçiş yapabiliyor. Açılır kapılar, çıkarılabilir çatı, katlanabilir arka koltuk, vinç, 4 kademeli vites kutusu, hareketli pistonlar da işlevselliğe katkı yapıyor. LEGO Icons Land Rover Defender 90 seti 240$ olarak Nisan ayında satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir