Huawei’nin beklenen telefonları Çin’de ön siparişe açıldı

Genel Mar 17, 2023 Yorum Yok
Huawei, 23 Mart’ta Çin’de düzenlenecek bir aktiflikte yeni üst Tertip aygıtlarını tanıtacak. Resmî tanıtıma birkaç gün kala şirketin iki premium amiral gemisi telefonu Huawei P60 serisi ve Huawei Mate X3 için ön sipariş satışları başladı.

Şu anda Çin’in önde gelen e-ticaret platformu JD.com üzerinde aygıtlar listeleniyor. enteresan olarak akıllı telefonlarla ilgili hiçbir bilgi yazmıyor ve hatta renk seçenekleri bile belirtilmemiş.

Huawei P60 Pro bilinen özellikleri

Huawei P60 serisinin P60, P60 Pro ve P60 Artist Design Edition olmak üzere üç modelle gelmesi bekleniyor.

Huawei P60 Pro olarak isimlendirilen üst seviye modelin 6.6 inç 2K OLED ekran paneline sahip olması bekleniyor. Ekranın BOE tarafından üretildiği söyleniyor. hafıza ve depolama tarafında, sadece LPDDR5x RAM ve UFS 4.0 olacağı bilgisi mevcut. İşlemci tarafında, varsayım edeceğiniz üzere Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisini taşıyacak. Telefonun anne kamerası 50MP Sony IMX888 sensörüne sahip olacak ve üçlü kamera heyetimi göreceğiz. Ön kamera, 3.5x optik zoom yapabilen 64MP OV64B Omnivision sensörüne sahip olacak.

Huawei Mate X3 bilinen özellikleri

Katlanabilir telefon modeli Huawei Mate X3’ün İç ekranında çentik olmayacak, Hariç ekranda da delik çentikli 2K geniş bir ekran göreceğiz. Telefonun şirketin yeni uydu bağlantısı özelliğini de destekleyeceği söyleniyor. Bunun dışında katlanan telefon hakkında bir bilgi yok.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir