Uygun fiyatlı Samsung Galaxy F14’ün görüntüleri ortaya çıktı

Genel Mar 17, 2023 Yorum Yok
Samsung’un Galaxy M14’ü duyurmasından kısa bir mühlet sonra Galaxy F14 söylentileri gündeme geldi. Birinci olarak Google Play Console’da keşfedilen Aygıt artık birinci manzarası ile karşımızda. 91mobiles internet sitesi aygıtın birkaç basın görselini paylaştı.

Görüntüler Galaxy F14’ü birbirinden farklı iki arka kamera halkası ile gözler önüne seriyor. Akıllı telefonu pembe ve yeşil renkler seçenekleri ile görüyoruz. Tam olarak Galaxy M14‘e benzediğini söyleyebiliriz lakin bu modelde üçüncü bir kamera yer almıyor.

Fiyat etiketi de muhakkak oldu

Ne yazık ki aygıtın ön tarafını gösteren rastgele bir imaj yok. Şirketin bu kısımda Infinity-V ekrana yer Eda mümkünlüğü yüksek. Daha Evvel akıllı telefonun 90 Hz yenileme suratına sahip 6.6 inç LCD ekran, Exynos 1330 işlemci ve 6.000 mAh kapasiteli pille geleceği ortaya çıkmıştı.

Güney Koreli markanın Galaxy F14’ü önümüzdeki hafta Hindistan’da piyasaya süreceği söyleniyor. İnternete düşen bilgilere nazaran akıllı telefon 180 dolar civarında bir fiyatla satışa sunulacak. Aygıtla bilgili diğer bütün ayrıntıları birkaç gün içinde öğrenmiş olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir