John Wick yönetmeninden Rainbow Six filmi geliyor: Michael B. Jordan başrolde

Yazılım Oca 18, 2023 Yorum Yok
Tom Clancy’nin Ünlü kitabı Rainbow Six, birçok oyuna esin kaynağı oldu ve oyun dünyasında tanınan bir marka haline geldi. Ubisoft’un da en başarılı oyun serilenden olan Rainbow Six, artık de beyaz perdeye uyarlanıyor. 

Michael B. Jordan başrolü üstlenecek

The Hollywood Reporter’un haberine nazaran John Wick’in direktörü Chad Stahelski Rainbow Six’in sineması için çalışmalara başladı. Rapora nazaran sinema, 2021 yılında Prime Video’da yayınlanan Without Remorse’un devamı olacak ve Michael B. Jordan Tekrar John Clark’ı canlandıracak. Fakat Without Remorse’un tersine Rainbow Six, ak perdede vizyona girecek.

Sinemanın üretimcileri ortasında Elizabeth Raposo (Outlier Society), Akiva Goldsman ve Greg Lessans (Weed Road Pictures) ve Josh Appelbaum ve Andre Nemec yer alacak. John Wick serisi ile Önemli manada dikkat çeken Stahelski, Rainbow Six sineması dışında da Değerli projelerde yer alıyor. Kendisi The Ghost of Tsushima adaptasyonu ve Highlander remake imalinde da Değerli rollerde yer alıyor. Bakalım Stahelski, John Wick serisinde yakaladığı başarıyı Rainbow Six sinemasında de yaratabilecek mi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir