İstanbul İçi İlişki Bulma Yöntemleri

İstanbul İçi İlişki Bulma Yöntemleri

Genel May 01, 2023 Yorum Yok

İstanbul İçi İlişki Bulma Yöntemleri

İstanbul İçi İlişki Bulma Yöntemleri Günümüz de hepimiz sağlıklı ilişki kurarak kurduğumuz ilişkinin bir anlamı ve heyecanı olmasını istiyoruz. Sizler de daha heyecanlı ilişki kurma yolları araştırmalar yapıyor ve karşınızda ki kişi ile kalıcı bir arkadaşlık istiyorsanız doğru yerdesiniz. 3 ana başlıkta ele alacağım. Şimdi bunları sıralayalım. 

Yöntemler

1-Duygu Fırtınası: Bu duruma duygu fırtınası demek istedim. Çünkü karşınızda ki kişide ne konumdasınız bunu öğrenecek ve bunu değiştirecek hamleler yapacaksınız. Öyle bir incelik yapmalı ve onu öylesine derinden etkilemelisiniz ki karşınızda ki kişi de en az sizin ona yapabileceğiniz fedakarlıklar kadar fedakarlıklar yapabilsin. Kısaca ona çok özel hissettirecek bir hediye alabilirsiniz. Mesela hayatı boyunca hiç oyuncak bebeği ya da oyuncak arabası olmayan birisine böyle bir hediye almanız onu derinden etkileyecek ve sizin hakkınızda ki duyguları değişecektir. 

2-Asla Yalnız Bırakmayın: Partnerinizi ya da dostunuzu asla yalnız bırakmamalısınız. Her zorlukta yanında olduğunuzu bilmeli. Sadece gülerken değil, ağlarken de yanında olduğunu ya da bir işte terfi aldığında en az onun kadar mutlu olduğunuzu karşınızdakine hissettirmelisiniz. 

3-Saflık: Aslında hepimizin içerisinde olan bir şey. Daha heyecanlı ve güzel bir ilişki için tüm saflığınız ve tüm iyi niyetiniz ile karşınızdakine yaklaşmalısınız. Arkadaşlık bağlarınızı bir adım öteye taşıyıp, aranızda görünmez bir bağ oluşturmalısınız. Böylece ortak zevkleriniz ve hedefleriniz de olacaktır. Bu da size heyecan verecektir.

İstanbul İçi İlişki Bulma Yöntemleri

İstanbul İçi İlişki Bulma Yöntemleri

İstanbul İçi İlişki Bulma Yöntemleri

Kısaca bu üç başlıkta inceleyebiliriz. Lakin bir de şöyle bir durum var: Sıkılma durumu. Karşınızda ki ile konuşacak konu bulamayacağınız ya da aniden sıkılacağınız hisler elbette ki olacaktır. Bu durumun olmaması için iki tarafta birbirine saygı ve sevgi göstermeli. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir