Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. iPhone 4, şarjdayken alev aldı: Kamera anbean kaydetti

iPhone 4, şarjdayken alev aldı: Kamera anbean kaydetti

admin admin -
19 0
iPhone 4, bir ailenin mutfağında şarj olurken patladı, Alaz aldı ve yanma olayı görüntüye kaydedildi. talih yapıtı yaralanan olmadı, yangın da söndürüldü.

Aile, Facebook gönderisinde olayın ayrıntılarını paylaştı. iPhone 4’ün yanma anı mutfakta her Vakit kayıt yapmaya ayarlanmış bir Google Home eseriyle kaydedildi. Aile, yaşadıkları olayı şöyle anlattı: “Evde yangın çıkmadığı için Fazla şanslıyız. Çocuklarımız dün gece eski iPhone 4’ü Apple şarj aygıtıyla şarj ederken patladı ve Alaz aldı. O esnada biz uyuyorduk. Neyse ki tezgâhı yeni temizlemiştik; olağanda Fazla sayıda Okul kitabı ve kâğıt olurdu. Tezgâhın her yerinde telefonun modülleri ve yanık izleri var.”

Yüksek ısıya maruz kalma, delinme nedeniyle oluşan hasar ve Müstahsil kusurları, bu türlü olaylara sebebiyet verebiliyor. Laf konusu iPhone’a gelince, şarj kablosunun güzel durumda olduğu görülse de ucuz şarj aygıtı kullanılma ihtimali var. Alışılmış ki iPhone’un yaşı da bir faktör. Daha eski iPhone’ların pil bakımı Fazla kıymetli. Gerektiğinde pil değişimi yapılmalı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir