iOS’in başarılı kurgu montaj uygulaması LumaFusion, Android’e geldi

Genel Kas 10, 2022 Yorum Yok
iPhone ve iPad’lerin en başarılı görüntü kurgu uygulamalarından LumaFusion, sonunda Android cihazlara geldi. Android ve Chrome OS aygıtlar için Beta olarak yayınlandı. Rastgele bir kayıt doldurmadan direkt Play Store’dan indirebilirsiniz.

App Store’da 649,99 TL’lik fiyatlandırılan LumaFusion, Play Store’da 369,99 TL’lik fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Uygulama şu Lahza Beta evresinde olduğu için yüzde 30 indirim yapılmış. Final versiyon güncellemesi yayınlandığında fiyat zamlanacak.

Uygulama, masaüstü programlarda bulunan pek Fazla kurgu montaj özelliklerini barındırıyor. aniden Çok görüntü ile çalışma, geçişler oluşturma, vidoların manzara ayarlarını değiştirme, filtreler kullanma ve LUT kullanma üzere özelliklere sahip. Arayüzü ve işlevleri ile profesyonel kullanıcılara hitap ediyor.

Uygulamayı geliştiren LumaTouch, Android’e neden geç çıktıkları hakkında kısa bir İzah yaptı. apansız Çok formatta görüntü ve ses bulunan projeleri render edecek motoru geliştirmekte zorlandıklarını belirtti. birden Çok MediaCodec’i yöneten, kareleri birleştiren ve bunları işleyerek render Meydan bir OpenGLES tabanlı motor oluşturularak uygulamanın Amade hale geldiği açıklandı. Bu evrede Google ile Amel birliği yaptıklarının altını çizdi.

LumaFusion, Chromebooklar için Aka kazanım olacak çünkü Chrome OS işletim sistemine Adobe Premier Pro üzere masaüstü uygulamaları kurulamıyor. Düşük donanımlı Chromebook cihazlarda profesyonel kurgu yapmak isteyen kullanıcılar LumaFusion ile bu eksikliği giderebilecek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luma_touch.lumafusion

LumaFusion Photo & Video $29.99 192,9 MB

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir