iOS kullanıcılarına müjde: Windows 11 bağlantısı kuruldu

Genel Nis 27, 2023 Yorum Yok
Microsoft’un yıllardır Android telefonlar ile Windows 11 ortasında ilişkiyi sağladığı Windows İrtibatı ya da Telefon Teması uygulaması nihayet iOS kullanıcılarına da sunuluyor. Kısa bir beta sürecinden sonra uygulama erişime açıldı.

Windows 11 ve iOS bağlantısı

Android aygıtlar için Windows İrtibatı, Windows 11 kullanıcıları için Telefon Teması ismini taşıyan uygulama gelen bildirimlerin, bildirilerin, fotoğrafların bilgisayardan görülebilmesi, bildirim üzerinden Cevap verilmesi ve görüşme yapılabilmesi üzere hayatı kolaylaştıran özellikler sunuyor. Samsung Galaxy telefonlar için ise biraz daha ekstra işlevler mevcut.

Bu haftadan itibaren iOS kullanıcıları da bu uygulamaları deneyimleyebilecek. App Store ve Windows Store üzerinden ilgili uygulamaları indirerek Ayarlar kısmından eşleştirdiğinizde ilişkiyi da sağlamış oluyorsunuz.

Bununla Birlikte iOS kullanıcılarına kimi kısıtlamalar mevcut. mesela bildirimler üzerinden fotoğraf yahut görüntü göndermek Muhtemel değil. Yeniden Küme iletileri desteklenmiyor. Uygulamanın bütün iOS kullanıcılarına dağıtılması Mayıs ortalarını bulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir